ساعت هوشمندجکام مدل B3

ساعت هوشمندجکام مدل B3

یکی از انواع گجت های هوشمند، بند های سلامتی می باشند که این روزها طرفدارن خاص خود را دارد، ساعت هوشمند جکام یکی از انواع بند های سلامتی موجود در بازا بوده که دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد. این ساعت دارای صفحه ای متالیک بوده، صفحه این ساعت هوشمند از نوع تاچ نمی باشد اما سه عدد دکمه در کنار آن طراحی شده است که به شما کمک می کند براحتی با این ساعت کار کنید. ساعت هوشمند JACKOM مدل B3  دارای باتری قابل شارژ با ظرفیت 100 میلی آمپری می باشد.

 

ساعت هوشمند جکام دارای قابلیت های یک بند سلامتی می باشد که از جمله آنها می توان به شمارش گام، محاسبه کالری مصرفی، مسافت پیموده شده، بررسی ضربان قلب، تحلیل خواب، ساعت اشاره کرد، بنابراین شما با خرید این ساعت می توانید به مدیریت سلامتی خود بپردازید. ساعت هوشمند JACKOM مدل B3 قابلیت اتصال به گوشی با استفاده از بلوتوث نسخه 2 را دارا می باش، بنابراین با استفاده از این ساعت شما می توانید تماس های خود را مدیریت کنید.


قیمت عمده: 269000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در دنیای پیشرفت و تکنولوژی هر روز شاهد نوآوری جدیدی در عرصه فناوری می باشیم، ساعت های هوشمند یکی از انواع گجت های پوشیدنی می باشند که این روزها طرفداران بسیاری دارند، یکی از علت های آن توانایی های خاص این گجت می باشد.

 

خرید ساعت هوشمند اسمارت

 

ساعت و دستبند هوشمند سلامتی جکام، یکی از انواع ساعت های هوشمند می باشد که دارای امکانات ویژه ای می باشد، از مهمترین ویژگی های این محصول امکان اتصال با تلفن همراه شما می باشد. این ساعت هوشمند با استفاده از بلوتوث نسخه 2 به گوشی هوشمند شما متصل می شود.

 

 

قیمت بند سلامتی هوشمند

 

ساعت هوشمند JACKOM مدل B3، دارای همه امکانات یک بند سلامتی می باشد، این ساعت دارای قابلیت شمارش گام، تحلیل خواب، ساعت، محاسبه کالری مصرفی، بررسی ضربان قلب، مسافت پیموده شده می باشد، شما می توانید با خریدن این ساعت و بند هوشمند یک برنامه مدون برای تامین سلامتی جسمی خود داشته باشید و هرگز نگران سلامتی خود نباشید.

 

خرید بند سلامتی هوشمند ارزان

 

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، این ساعت امکان اتصال به گوشی تلفن همراه از طریق بلوتوث را دارا می باشد و با استفاده از بلوتوث نسخه 2 می تواند به تلفن همراه شما کانکت شده و به شما امکان گوش دادن به موسیقی در زمان اتصال بلوتوثی را می دهد. هر چند صفحه نمایش این ساعت غیر لمسی می باشد اما با دارا بودن سه دکمه در کنار صفحه نمایش شما می توانید فعالیت ها و تنظیم های آن را انجام دهید.

 

بند سلامتی هوشمند ارزان

 

این ساعت مچی هوشمند JACKOM مدل B3 دارای یک باتری با ظرفیت 100 میلی آمپری می باشد که قابل شارژ می باشد. بند این ساعت سیلیکونی بوده و کیس آن از پلاستیک فشرده می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این ساعت هوشمند ضد آب بودن آن می باسد که باعث شده مورد توجه قرار گیرد.

 

 ساعت هوشمند JACKOM مدل B3

 

یکی از ویژگی های بارز این ساعت هوشمند که موجب محبوبیت آن شده است امکان جدا سازی بند از کیس می باشد که می تواند در کسری از ثانیه ای کیس این ساعت هوشمند را به هندزفری تبدیل کرده که بسیار مناسب برای استفاده در حین رانندگی می باشد. بنابراین شما دارای  امکان پاسخ گویی به تماس های تلفنی از طریق ساعت هوشمند خود را دارید، هر چند این ساعت نمایش نوتیفیکیشن پیام و پیام های شبکه اجتماعی را ندارد.

 

 

269000 تومان

-