ساعت دیواری مسی با قاب خاتم

ساعت دیواری مسی با قاب خاتم

یکی از لوازم دکوراتیو لازم در هر مکانی، ساعت دیواری می باشد که برای مدیریت زمان مورد استفاده قار میگیرد. محصول فوق یک ساعت دیواری طرح خاتم می باشد که جلوه ی زیبایی از صنایع دستی خاتم کاری و قلمزنی را به نمایش گذاشته است. این ساعت دیواری زیبا دارای یک قاب چوبی با طرح خاتم به صورت چاپی می باشد که ابعاد آن 2.5*33*33 سانتی متر می باشد.

درون این قاب زیبا یک بشقاب مسی زیبا با طرح قلمزنی به عنوان صفحه ساعت قرار داده شده که با طرح های قلمزنی زیبایی مزین شده است. این ساعت زیبا دارای یک موتور تیک تاکی از نوع روانگرد بوده. خاطر نشان می کنیم خاتم و قلمزنی در این ساعت زیبا به صورت چاپی می باشد و کار دست نیست.


قیمت عمده: 50900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


صنایع دستی بوی سنت و زیبایی می دهند و از گذشته های دور تا به امروز برای تامین نیاز های بشری اختراع شده اند، اما امروزه نیاز به استفاده از وسایلی با شکلی متفاوت و هماهنگ با سبک زندگی مدرن می باشیم، بنابراین فعالان در این زمینه تصمیم به تلفیقی از سنت و مدرنیته کرده اند و توانسته اند دستاورد های خوبی را نیز داشته باشد. ساعت دیواری مسی طرح خاتم، تنها یک ساعت نیست، بلکه یک قاب زیبا نیز محسوب می شود که به زیبایی هنر خاتم و قلمزنی را به تصویر می کشد.

 

ساعت دیواری مسی طرح قلمزنی با قاب خاتم

 

ساعت فوق با دارا بودن قاب چوبی که طرح خاتم بر روی آن چاپ شده است جلوه ای زیبا از هنر و مدرنیته را به تصویر کشیده است. این اثر هنری یک عتصر دکوراتیو بسیار زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار شما می باشد.

 

خرید ساعت دیواری مسی طرح قلمزنی با قاب خاتم

 

ساعت دیواری مسی طرح خاتم، دارای زیبایی صنایع دستی می باشد اما به صورت صنعتی و با استفاده از ماشین آلات صنعتی تولید شده و به همن دلیل دارای قیمت  مناسبی می باشد.

 

خرید اینترنتی ساعت دیواری مسی طرح خاتم

خرید ساعت دیواری ارزان قیمت خاتم

 

قاب این ساعت دیواری دکوراتیو 2.5*33*33 سانتی متر و از جنس چوب می باشد که طرح زیبایی از خاتم کاری بر روی آن چاپ شده است. درون این قاب زیبا یک صفحه ساعت از جنس مس با قطر سانتی متر می باش قرار گرفته که دارای نقش و نگار های بسیار زیبایی می باشد که جلوه ای از هنر قلمزنی می باشد، هر چند هنر خاتم و قلمزنی این اثر کار دست نمی باشد اما دارای جلوه و زیبایی خاصی می باشد.

 

ساعت دیواری هدیه تبلیغاتی

 

این ساعت زیبا و دکوراتیو که تلفیقی ظریف از سنت و مدرنیته می باشد دارای یک موتور روانگرد از نوع تیک تاکی بوده. این ساعت می تواند به عنوان یک هدیه جذاب برای دوستان یا حتی یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. امکان چاپ لوگو یا متن تبلیغاتی بر روی این اثر وجود داشته و به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد.

 

قیمت ساعت دیواری هدیه تبلیغاتی

 

50900 تومان

-