مینی پنکه همراه یو اس بی 5.5 اینچی مدل 401A

مینی پنکه همراه یو اس بی 5.5 اینچی  مدل 401A

مینی پنکه رومیزی مدل 401A، محصولی با ابعاد کوچک اما کارایی بالایی می باشد. این محصول که دارای بدنه ای تمام فلزی می باشد با اتصال کابل آن به درگاه USB انرژی مورد نیاز خود را تامین می کند. این محصول دارای موتور پر قدرت می باشد.

این محصول دارای یک پایه فلزی ضد لغزش می باشد که امکان چرخش 360 درجه سر پنکه را فراهم می آورد. ابعاد این مینی پنکه 9همراه *15*15 سانتی متر و قطر پنکه 14 سانتی متر بوده. وزن این محصول تنها 225 گرم می باشد که جابجایی و حمل و نقل آن را راحتر می کند.


قیمت عمده: 35000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


مینی پنکه رومیزی یو اس بی 5.5 اینچی مدل USB Mini Fan 401A ، یک خنک کننده کوچک و فوق العاده می باشد. این محصول انرژی مورد نیاز خود را با استفاده از رابط USB تامین می کند. این محصول مجهز به یک کابل USB به طول 87 سانتی متر می باشد و هر کجا شما دسترسی به درگاه USB داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید.

 

  خرید مینی پنکه رومیزی مدل یو اس بی

 

در پشت این مینی پنکه همراه مدل یو اس بی، یک هدد کلی به منظور خاموش و روشن کردن دستگاه درنظر گرفته شده است تا در زمانی که نیاز به کار کردن محصول نیست آن را در حالت خاموش قرار داده و در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

 

 قیمت مینی فن رومیزی

 

این محصول می تواند به عنوان یک مکمل کول فن شما باشد و شما از آن برای پایین تر آوردن دمای لپ تاب و افزایش عملکرد آن استفاده کنید. این محصول کاملا بدون صدا می باشد و این را مدیون بالشتک های پلاستیکی می باشد که در قسمت پایه آن تعبیه شده است تا در حین کار کردن دچار لغزش و ارتعاش نشود.

 

 عسذ 

 

تمامی قسمت های بدنه این محصول از جنس فلز با کیفیت می باشد و ابعاد کلی این مینی فن همراه 9*15*15 سانتی متر با قطر پنکه 14 سانتی متر بوده و وزن کلی آن در حدود 225 گرم می باشد. این محصول را می توانید براحتی با خود به سر کار یا حتی سفر برده. شما می توانید با اتصال کابل این مینی فن به درگاه USB پخش اتومبیل خود از این مینی فن در حین رانندگی نیز بهرمند شوید.

 

 قیمت مینی پنکه رومیزی مدل usb 

 

پایه فلزی این مینی فن همراه به گونه ای ساخته شده است که امکان چرخش 360 درجه ای سر پنکه را برای شما فراهم می آورد و شما می توانید جهت وزش باد را تنظیم نمائید و مطابق با میل خود بکنید. استفاده از آن را بسیار راحت می باشد و تنها با اتصال به درگاه USB دستگاه های مختلف از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، پاور بانک و آداپتور شارژ می توانید از آن استفاده کنید.

 

 بهترین مینی پنکه رومیزی

 

35000 تومان

-