انبردست چند منظوره تاپ تول

انبردست چند منظوره تاپ تول

یکی از ملزومات سفر و گردش در دل طبیعت ابزار های چند منظوره می باشند که دارای طراحی های ساده و در عین حال کاربردی و هدمند بوده. انبردست همه کاره تاپ تول tp-tools، مجموعه ای بینظیر از ابزار های مورد نیاز و کاملا کاربردی می باشد که دارای طراحی خلاقانه و بسیار ساده و شیک می باشد.

این محصول که به صورت یک انبر دستی می باشد کلیه ابزار های مورد نیاز یک گردشگر از جمله چاقو، درب باز کن نوشابه و کنسرو، پیچ گوشتی و.... را در خود جای داده. این ابزار ها به صورت تاشو و در دسته این انبر چند منظوره تعبیه شده است. جنس این ابزار ها استیل ضد زنگ بوده و دسته آن پلاستیک فشرده ABS می باشد. بعد از تا شدن این انبر آنرا در درون کیف برزنتی همراه محصول گذاشته که دارای قابلیت اتصال به کمر بند و کیف شما را نیز دارد.


قیمت عمده: 65000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


ابزار های چند منظوره می تواند زندگی کردن را راحتر سازد زیرا نیاز به استفاده از وسایل متعدد و جاگیر و از همه مهمتر نیاز به صرف هزینه های بالا برای تهیه انواع مختلف ابزار نمی باشد. بلکه شما می توانید با تهیه یک محصول مجموعه ای کارآمد را در اختیار داشته باشید. ابزار چند منظوره تاپ تول، یک محصول چند منظوره می باشد که مورد نیاز برای هر گردشگر و علاقه مند به سفر می باشد.

 

 خرید ابزار چند منظوره سفری

 

ابزار چند منظوره تاپ تول، مجموعه ای از ابزار های مورد نیاز از جمله چاقو ساده، چاقوی دندانه دار، اره، پانچ، سوهان، خط کش، پیچ گوشتی دو سویه، انبر دست دارای سیم چین و در باز کن کنسرو و نوشابه می باشد. بنابریان با تهیه این محصول نیاز نیست برای سفر کردن خود ابزار های متعددی را تهیه کنید.

 

 قیمت ابزار چند منظوره تاپ تول

 

به لطف وزن کم، ابعاد جمع و جور و کارایی ساده و هدفمند این محصول شما می توانید از سفر کردن لذت ببرید و در هر کجا که نیاز به استفاده از ابزاری را داشتید براحتی از آن استفاده کنید و می‌توانید به سرعت و به راحتی ابزارهارا را تغییر دهید. جنس ابزار های این انبر دست چند منظوره از استیل ضد زنگ می باشد.

 

 خرید اینترنتی انبر دست چند منظوره

 

ا زمهمترین ویژگی های این محصول می توان به کم حجم، حمل آسان و کیفیت قابل قبول آن اشاره کرد. محصولی که ر چند دارای طراحی ظاهری ساده می باشد اما کاملا کاربردی و هدفمند طراحی شده است. به همراه این انبر چند منظوره یک عدد کیف مخصوص برای محافظت از آن در نظر گرفته شده است که دارای قابلیت وصل شدن به کیف و کمر بند شما را نیز دارد.

 

 فروش ابزار چند منظوره تاپ تول

 

انواع ابزار ها در یک ابزار، کیف مخصوص، حمل آسان، ابعاد فشرده در حالت تاشده کامل 4.5*10 سانتی متر،  چند کاره، وزن کم حدود 200 گرم و جنس بدنه استیل ضد زنگ از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد.

65000 تومان

-