دستگاه دمنده و مکنده ایکس پی مدل BLO-0111A

دستگاه دمنده و مکنده ایکس پی مدل BLO-0111A

بلوور دمنده و مکنده ایکس پی نوعی پمپ باد می باشد که می تواند به عنوان یک جاروبرقی پرتابل نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول با دو حالت مکنده و دمنده می تواند در تمیز کردن بسیاری از قسمت های لوازم برقی، اتومبیل و ... بکار بیاید. بلوور دمنده و مکنده ایکس پی پروداکت مدل BLOWER XP Q1B-2.8یک محصول کاملا کاربردی می باشد که بدون باتری شارژی و با برق شهری کار می کند. این محصول دارای 12 ماه گارنتی شرکت ایکس پی است.

این محصول دارای یک کیسه کوچک زیپ دار می باشد که به سری تمرکز دهنده دستگاه متصل شده و در هنگام کار به صورت وکیوم کاربرد داشته که به خروجی دستگاه که در انتهای لوله بلوور می باشد متصل می شود. این محصول که با برق شهر 220 ولت کار می کند دارای یک کابل به طول 117 سانتی متر می باشد که استفاده از آن را راحتر می کند. ابعاد این محصول بدون سری 17*19*21 سانتی متر و با اتصال سری 17*3*21 سانتی متر بوده.


قیمت عمده: 139000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 برای همه شما اتفاق افتاده که بخواهید قسمتی از اتومبیل یا یکی از وسایل برقی را خود را تمیز کنید و با توجه به اینکه در این وسایل دسترسی ساده نمی باشد باید به دنبال وسیله ای باشید که بتوانید براحتی این قسمت ها را تمیز نمائید. در چنین مواقعی بلوور دمنده و مکنده ایکس پی پروداکت مدل BLOWER XP Q1B-2.8می تواند به شما کمک کند براحتی قسمت های غیر قابل دسترس را تمیز کنید.

 

 خرید بلوور مکنده و دمنده BLOWER XP

 

این دستگاه دارای دو حالت دمنده و وکیوم می باشد که به شما این اکان را می دهد در شرایط مختلف و بر اساس نیاز خود یکی از این حالت ها را انتخاب کنید. با استفاده از حالت دمنده این محصول می توانید گرد و غبار داخل لپ تاپ و کیس کامپیوتر یا پشت سایر لوازم الکترونیکی که تمیز کردن آن با دست مشکل است را براحتی و بدون دردسر پاک کنید.

 

 قیمت بلوور دمنده و مکنده BLOWER XP 

 

بلوور دمنده و مکنده ایکس پی پروداکت با استفاده از برق 220 ولت شهری کار می کند و دارای یک کابل به طول 117 سانتی متر و دور موتور این دستگاه 13000 دور در دقیقه می باشد که سرعت به نسبت خوبی بوده. این محصول در حالت مکنده به مانند یک جاروبرقی پرتابل عمل می کند و با استفاده از کیسه زیپ داری که به انتهای لوله تمرکز دهنده آن وصل می شود می تواند براحتی گرد و غبار و تکه های کوچک را جمع آوری کند.

 

 خرید اینترنتی بلوور مکنده و دمنده

 

این دستگاه می تواند در هر خانه برای تمیز کردن اتومبیل یا کیس کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرد و برای استفاده از حالت دمنده آن تنها کافی می باشد که لوله هدایت کننده را به سر دستگاه وصل کنید و دستگاه را روشن کنید و در محل مورد نظر مورد استفاده قرار دهید. اقلام همراه با دستگاه عبارتند از سری متمرکز کننده و کیسه گرد و غبار. این محصول دارای 12 ماه گارانتی شرکت ایکس پی می باشد که به نوعی ضمانت کیفیت کالا بوده.

 

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

 

139000 تومان

-