پیش بند باریستا

پیش بند باریستا

هر شغلی به تناسب خود دارای لباس و فرم مخصوص خود می باشد، یکی از لباس کار کافی شاپی و آشپزی نیز پیشبند می باشد که به منظور محافظت از لباس اصلی و مسائل بهداشتی و... مورد استفاده قرار می گیرد. محصول فوق نمونه ای از یک پیش بند باریستا بسیار با کیفیت با طراحی فوق العاده و دوخت عالی می باشد.

 

جنس این پیشبند جین می باشد و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد. دو خت های استفاده شده در این پیش بند نه تنها موجب استحکام آن شده بلکه زیبایی خاصی به آن بشیده است. این پیشبند دارای بندهای چرمی می باشد که در پشت به صورت ضربدری قرار گرفته و توسط یراق آلات فلزی به پیش بند متصل می شود. این پیش بند دارای دو جیب یکی در قسمت بالاتنه و دیگری در قسمت دامن می باشد که چاپ زیبایی بر روی آن خرده است.


قیمت عمده: 74900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


پیشبندها یکی از انواع لباس های کار می باشند که مورد استفاده در قنادی ها، آشپزخانه ها، کافی شاپ ها و.... می باشند. پیش بندها دارای تنوع بسیار بالایی بوده و معمولا به منظور مسائل بهداشتی و محافظت از لباس زیر پیش بند مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند در بسیاری از موارد پیش بند ها علاوه بر جنیه محافظتی و بهداشتی دارای جنبه تزئینی و شاخص کردن فرد استفاده کننده دارد. از جمله پیش بند باریستا که در کافه ها برای باریستا کارها مورد استفاده قرار می گیرد. باریستا کار که مسئول تهیه انواع نوشیدنی گرم و سرد در کافه می باشد باید با این پیش بند متمایز شود.

 

 پیش بند باریستا قیمت

 

پیشبند فوق یکی از بهترین نمونه های پیشبند باریستا می باشد که با استفاده از پارچه جین بسیار با کیفیت تهیه شده است. این پیش بند دارای طراحی و دوخت بسیار زیبایی می باشد و دو جیب در روی آن تعبیه شده است. دوخت های مورد استفاده در حاشیه های این پیشبند نه تنها موجب استحکام آن شده بلکه زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بند های این پیشبند نیز از چرم مصنوعی بوده و ترکیب زیبای پارچه جین و چرم مصنوعی زیبایی خاصی به آن داده است.

 

 پیش بند باریستا ارزان

خرید پیش بند باریستا

 

ای پشیبند باریستادارای  پهنای 51 و ارتفاع 78 سانتی متر بوده که مناسب برای همه افراد با اندام نرمال می باشد. این پیشبند دارای یک بند چرمی برای پشت گردن و دو بند که به صورت ضربدری در پشت کمر قرار می گیرن تا استفاده از آن راحتر شود. جیب های تعبیه شده بر روی بالا تنه و قسمت دامن پیش بند زیبایی خاصی به این محصول داده است.

 

 فروش پیش بند باریستا

فروش عمده پیش بند باریستا

 

پشیبند فوق با کیفیت بالا و طراحی فوق العاده می تواند در کافه ها، قنادی ها، رستوران ها و.... مورد استفاده قرار گیرد. یکی از مزیت های این پیشبند امکان چاپ لوگو یا طرح مورد نظر شما بر روی پیش بند می باشد.

 

خرید پیش بند باریستا ارزان

74900 تومان

-