فروش عمده درب پلاستیک مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 120 سانتی متر

فروش عمده درب پلاستیک مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 120 سانتی متر

شما می توانید با استفاده از این درب پلاستیک مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 120 سانتی متر  Magnetic Screen Door 120cm  به راحتی برای مغازه خود محیطی آسوده را ایجاد کنید و با استفاده از این محیط بتوانید به سود آوری بالایی دست پیدا نمایید . این محصول دارای گیره های مغناطیسی  می باشد که می تواند این پرده را محکم در سر جای خودش چفت کند. این محصول باعث خواهد شد در فصل سرما انرژی تولید شده از مغازه شما بیرون نرود و در نهایت شما قادر خواهید بود از این محصول به نحو احسنت استفاده نمایید.

ابعاد درب عرض 120 و ارتفاع 230 سانتی متر می باشد که با انواع درب مغازه ها و ساختمان ها سازگاری دارد. چسب های تعبیه شده بر روی لبه های درب از نوع درجه یک با قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی می باشد و قابلیت نصب بر روی انواع چهارچوب را نیز داراست. پرده پلاستیکی مگنتیک در تابستان ها مانع خروج هوای خنک و در زمستان مانع خروج گرمای محیط می شود. آویز های نسبتا سنگینی در پایین پرده تعبیه شده که ایستایی آن را در مقابل باد بسیار بهتر نموده است.


قیمت عمده: 130000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید با استفاده از این درب پلاستیک مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 120 سانتی متر  Magnetic Screen Door 120cm  به راحتی برای مغازه خود محیطی آسوده را ایجاد کنید و با استفاده از این محیط بتوانید به سود آوری بالایی دست پیدا نمایید .

 

درب پلاستیک آسان مش

 

این محصول دارای گیره های مغناطیسی  می باشد که می تواند این پرده را محکم در سر جای خودش چفت کند. این محصول باعث خواهد شد در فصل سرما انرژی تولید شده از مغازه شما بیرون نرود و در نهایت شما قادر خواهید بود از این محصول به نحو احسنت استفاده نمایید.

 

درب مگنتیک آسان مش

 

 

ابعاد درب عرض 120 و ارتفاع 230 سانتی متر می باشد که با انواع درب مغازه ها و ساختمان ها سازگاری دارد. چسب های تعبیه شده بر روی لبه های درب از نوع درجه یک با قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی می باشد و قابلیت نصب بر روی انواع چهارچوب را نیز داراست.

 

پرده آهنربایی

 

پرده پلاستیکی مگنتیک در تابستان ها مانع خروج هوای خنک و در زمستان مانع خروج گرمای محیط می شود. آویز های نسبتا سنگینی در پایین پرده تعبیه شده که ایستایی آن را در مقابل باد بسیار بهتر نموده است.

 

آسان مش

 

شما می توانید محصول درب پلاستیک مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 120 سانتی متر  Magnetic Screen Door 120cm خود را به صورت عمده ای از این درگاه اینترنتی سفارش دهید و آن را درب فروشگاه خود در هر کجا که هستید تحویل بگیرید.

 

خرید درب پلاستیکی مگنتیک

 

این محصول دارای ضمانتنامه می باشد که قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد. با خرید عمده از این فروشگاه مطمعن باشید با نازل ترین قیمت این محصول را خریداری کرده اید.

130000 تومان

-