فروش عمده درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش

فروش عمده درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش

درب توری  مگنتیک ایرانی آسان مش یک درب از جنس توری فایبرگلاس ترک است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موذی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است. این درب توری یا توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 210 سانتی متر و عرض های متفاوت 100 و 120 سانتی متر است که بنابر انتخاب شما سایز مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.

این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است.این درب توری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 8 عدد آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک آسان مش امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند. فروشگاه اینترنتی تک سبد تنها نمایندگی انحصاری آسان مش در سراسر ایران می باشد.


قیمت عمده: 130000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


درب توری  مگنتیک ایرانی آسان مش یک درب از جنس توری فایبرگلاس ترک است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موذی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است. این درب توری یا توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 210 سانتی متر و عرض های متفاوت 100 و 120 سانتی متر است که بنابر انتخاب شما سایز مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.

 

درب توری مگنتیک

 

این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است.این درب توری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 8 عدد آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک آسان مش امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند.

 

درب توری آهنربایی

 

توری استفاده شده بسیار مستحکم بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است که با اولین نگاه به آن متوجه این موضوع خواهید شد. تمامی قسمت های توری و نوارهای کناری کاملا دوخت شده بنابراین هیچ نگرانی بابت خراب شدن ساختار توری نخواهید داشت. مگنت های قوی و با کیفیتی که در ساخت این توری استفاده شده است در بسته ماندن کامل درب توری کاملا موثر بوده و می توانید با خیالی آسوده از عدم نفوذ حشرات موذی از آن استفاده کنید.

 

درب توری مغناطیسی

 

نام محصول درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش
وزن 925 گرم 
جنس فایبرگلاس ترک
طول 210 سانتی متر
عرض 100,120 سانتی متر
کاربرد  در،پنجره،انواع چهار چوب


معمولا در فصول گرم تابستان به علت  گرمای بیش از حد هوا نیاز است که در و یا پنجره را باز کنیم اما به علت ورود حشرات موذی به درون منزل و یا محل کار از باز کردن در و پنجره صرف نظر می کنیم.درب توری آسان مش راهکاری برای حل این مشکل می باشد. اگر شما حیوان خانگی مثل سگ یا گربه داشته باشید این درب توری بهترین گزینه است زیرا حیوان خانگی شما به راحتی می تواند از درب عبور کند و پس از آن نیز درب مجدد بسته خواهد شد. 

 

درب توری ایرانی

 

درب های توری PVC که به درب پلیسه ای ریلی معروف هستند بسیار گران بوده و برای اکثر مردم قابل خریداری نمی باشند ضمن آنکه به صورت خودکار بسته نمی شوند و لازم است خودتان آن را باز و بسته کنید و همین موضوع باعث باز ماندن درب برای مدت کوتاهی می شود و حشرات می توانند وارد خانه شوند. آسان مش به دلیل اینکه بلافاصله پس از عبور شما خودکار بسته می شود امکان ورود حشرات را بسیار کم کرده است.

 

این محصول کاملا ساخت ایران بوده و با خیالی راحت می توانید محصولی مرغوب و با کیفیت را که توسط هم میهنان عزیزمان تولید شده است را خریداری کنید. با آسان مش آسوده بخوابید و فضایی امن برای کودکان خود در خانه فراهم کنید. این درب توری را می توانید علاوه بر منزل، در محل کار خود از جمله شرکت ها، مغازه ها، تولیدی ها، کارخانه جات و ... استفاده کنید. اتصال آسان مش نیز بسیار ساده بوده و کافیست با استفاده از چسب های تعبیه شده در پشت درب یا تجهیزات جانبی که به همراه محصول ارسال می گردد آن را به چارچوب درب یا پنجره متصل کنید.

 

درب توری مگنتیک ایرانی توریساز

 

تفاوتی که به وضوح در این محصول با نمونه چینی که از کیفیت پایینی برخوردار است دیده می شود در کیفیت توری و مگنت های استفاده شده است می باشد. آسان مش بدون چین و چروک و کاملا زیبا روی درب قرار می گیرد مگنت های آن سریع بسته شده و هیچ فضای بازی در بین درب باقی نمی ماند چراکه دو لبه درب کاملا روی هم چفت می شوند اما در نمونه مجیک مش به دلیل پایین بودن کیفیت جنس پرده در نگاه اول توری کمی چروک شده و به زیبایی آسان مش روی درب نمی ماند همچنین با عبور از درب مجیک مش می بینید فضاهایی باز می ماند که می تواند منافذی برای ورود حشرات باقی بگذارد و نیاز به تنظیم مجدد خواهد داشت.

ویژگی های درب توری مگنتیک آسان مش:

  • دارای 8 عدد آهنربا ( مگنت )
  • به راحتی می توان از بین آن عبور کرد
  • قابل نصب بر روی انواع چهارچوب در،پنجره و...
  • نصب آن آسان است و به هیچ ابزاری نیاز ندارد
130000 تومان

-