بطری آب مدل کتابی گرد

بطری آب مدل کتابی گرد

نوشیدن مایعات حین ورزش بسیار مهم و ضروری می باشد. بنابراین همراه داشتن یک بطری آب با قابلیت حمل راحت و طراحی متفاوت می تواند این نیاز شما را مرتفع سازد. قمقمه آب کتابی گرد دارای طراحی متفاوت و کارآمد می باشد که می تواند همواره همراه شما باشد. این محصول با دارا بودن حجم 350 میلی لیتر می تواند حجم مناسبی از آب را در اختیار شما قرار دهد.

طراحی این بطری که به صورت کتابی در نظر گرفته شده است این امکان را فراهم می آورد تا براحتی و بدون نگرانی از بد فرم شدن کیف شما با شما همراه باشد. بر روی بدنه بطری یک عدد سوراخ گرد برای آویزان کردن بطری در نظر گرفته شده. ابعاد این بطری بسیار جمع و جور  3*13*14 سانتی متر و وزنی معادل 114 گرم دارد.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


همراه داشتن بطری آب در حین خروج از منزل امری لازم و ضروری می باشد بخصوص اگر به قصد ورزش کردن یا پیاده روی می باشد که نیاز به نوشیدن آب ضروری می باشد. حال داشتن یک بطری آب قابل حمل که حجم مناسبی از آب را در داخل خود جا دهد نیز مسئله می باشد که باید انتخاب شما هوشمندانه تر بوده.

 

خرید بطری آب ورزشی  

 

قمقمه آب کتابی مدل گرد، محصولی که با طراحی متفاوت خود توانسته است طرفداران زیادی داشته باشد. زیرا این محصول به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آنرا به راحتس در داخل کیف، کوله و جیب بزرگ لباس خود قرار دهید و نگران بد فرم و قلمبه شدن آنها نباشید.

 

 خرید اینترنتی بطری آب کتابی گرد

 

این محصول با ابعاد 3*13*14 سانتی متر و حجم 350 میلی لیتر، حجم مناسبی از آب را در خود جای داده و شما می توانید بدون نگرانی از تشنه ماندن در هنگامی که در منزل نمی باشید آنرا همراه خود داشته. جنس بدنه این بطری آب کتابی از مواد پلاستیکی بهداشتی و مناسب برای مواد غذایی می باشد.

 

 قیمت بطری آب گرد کتابی

 

با توجه به جنس بدنه این بطری آب شم نگران سلامت و بهداشت آب که داخل بطری می باشد نبوده و از نوشیدن آب سالم و بهداشتی لذت می برید. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به طراحی متفاوت و تخت این محصول به منظور  راحت در  نوع حمل اشاره کرد. با داشتن این بطری می توانید براحتی آنرا در کیف خود گذاشته و بسیار کم حجم بوده و کیف شما را قلمبه نمی سازد.

 

 خرید اینترنتی بطری آب مدل کتابی

 

بطری آب کتابی مدل گردf راحتی قابل شستشو بوده و برای ماشین ظرفشویی ایمن نیز ایمن می باشد و شما می توانید آنرا در ماشین نیز قرار داده و به همراه سایر ظروف مورد شستشو قرار دهید. این بطری راه حلی مناسب برای حل معزل بطری های آب با ابعاد و حجم نامناسب برای حمل می باشد.

19000 تومان

-