دستبند هوشمند سلامتی plus115

دستبند هوشمند سلامتی plus115

اگر قصد دارید برای سلامتی و تناسب اندام خود برنامه ای ترتیب دهید، به شما پیشنهاد می کنیم از یک دستبند سلامتی هوشمند استفاده کنید که با تحلیل و بررسی فعالیت های روزانه خود بتوانید گام های درستی در زمینه سلامتی خود داشته باشید. دستبند سلامتی plus115 ، نمونه ای بسیار با کیفیت و کارایی بالا و قیمت مناسب می باشد که دارای قابلیت اتصال بلوتوثی به گوشی همراه شما نیز می باشد. از مهمترین ویژگی های این دستبند سلامتی می توان به سنسور های شمارش ضربان قلب و محاسبه فشار خود اشاره کرد.

برای اتصال بلوتوثی نیاز به نصب نرم افزار lefun health را روی گوشی هوشمند خود می باشید تا بعد از سینک شدن، تاریخ و ساعت دستبند سلامتی به روز رسانی شود. با سینک شدن گوشی و دستبند هوشمند شما می توانید گزینه های مختلف از قبیل دریافت نوتیفیکیشن، هشدار های مختلف و غیره را از طریق نرم افزار اکتیو و دی اکتیو کنید. این بند سلامتی دارای قابلیت گام شمار، محاسبه مسافت پیموده شده، کالری مصرفی، تحلیل خواب، هشدار سکون، تماس و پیام به شکل آلارم اشاره کرد.


قیمت عمده: 67000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 این روزها استفاده از گجت های هوشمند از جمله دستبند های هوشمند سلامتی  پوشیدنی بسیار مرسوم بوده،  بخصوص افرادی که سلامتی و تناسب اندام خیلی برای آنها مهم می باشد. علت اصلی محبوبیت این نوع از مچ بند های هوشمند می توان به امکان نظارت و بررسی بر وضعیت های مربوط به تناسب اندام بدن از جمله کالری سوخته شده و گام های برداشته شده نظارت داشت، بنابراین شما با خرید دستبند سلامتی می توانید با هزینه ای نه چندان زیاد به سلامتی خود بپردازید. دستبند سلامتی plus115  نمونه ای بسیار با کیفیت و قیمت مناسب که دارای طراحی ظاهری زیبا می باشد.

 

 خرید اینترنتی مچ بند سلامتی plus115

 

دستبند سلامتی plus115 دارای صفحه نمایش رنگی با سایز 0.96 اینچ می باشد و سه صفحه متفاوت دارد که توسط دکمه لمسی تعبیه شده در قسمت پایینی صفحه نمایش این دستبند قادر به تغییر این صفحه ها هستید. این بند سلامتی دارای قابی از جنس پلاستیک فشرده و بند سیلیکونی به رنگ مشکی می باشد. نوع قبل بند این مچ بند سگکی ساده می باشد. این مچ بند دارای قابلیت اتصال به گوشی اندروید 5 و بالاتر و اپل 9 و بالاتر می باشد.

 

 فروش اینترنتی مچ بند سلامتی plus115

بهترین دستبند سلامتی

 

این مچ بند هوشمند که با استفاده از اتصال بلوتوثی قادر است به گوشی هوشمند شما سینک شود، البته شما باید قبل از این اتصال بلوتوثی نرم افزار مخصوص این مچ بند سلامتی را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید که این نرم افزار را می توانید از طریق اسکن QR روی دفترچه راهنما دانلود نمائید. در این صورت با سینک شدن گوشی و بند سلامتی شما می توانید با تکمیل پروفایل خود از جمله جنسیت، وزن، قد و سن به انجام دقیق تر محاسبتان کمک کنید.

 

 خرید اینترنتی مچ بند سلامتی

 

 

با استفاده از این مچ بند سلامتی در صورت سکون و عدم تحرک بیش از حد، هشداری به صورت ویبره دریافت می کنید تا متوجه شوید و از جای خود بلند شده و شروع به فعالیت کنید. این محصول مجهز به قابلیت شمارش گام و مسافت پیموده شده است و با بررسی و محاسبه میزان کالری مصرف شده می تواند کمک بسزایی در برنامه ریزی شما برای حفظ تناسب اندام و سلامتتان باشد. این محصول مجهز به سنسور تحلیل خواب، شمارش ضربان قلب و سنجش فشار خون می باشد.

 

مچ بند سلامتی ارزان قیمت 

 

67000 تومان

-