فروش عمده قاب پاور بانک مگنتی وایرلس اپل پلاس

فروش عمده قاب پاور بانک مگنتی وایرلس اپل پلاس

شما می توانید با استفاده از این محصول قاب پاور بانک مگنتی وایر لس اپل پلاس BODN KODN WIRELESS MAGNETIC USB SMART POWER CASE APPLE 6 PLUS, 7PLUS WITH PROTECTION COVER  دستگاه های اپل پلاس خود را شار زنمایید. این دستگاه دارای سیستم مگنتی می باشد و شما می تواند پاور بانک را به قاب متصل کنید و دستگاه خود راشارژ نمایید.

در نهایت با استفاده از این پاور بانک می توانید دستگاه های دیگکر خود را نیز شارز نمایید زیرا این دستگاه دارای درگاه خروجی یو اس بی نیز می باشد. شما می تواندی در صورت شارژ شدن دستگاه خود آن را از قاب جدا کرده و از قاب برای محافظت از دستگاه اپل خود استفاده نمایید. با خرید این محصول می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و محصول خود را منزل خود تحویل بگیرید.

 


قیمت عمده: 139000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید با استفاده از این محصول قاب پاور بانک مگنتی وایر لس اپل پلاس BODN KODN WIRELESS MAGNETIC USB SMART POWER CASE APPLE 6 PLUS, 7PLUS WITH PROTECTION COVER  دستگاه های اپل پلاس خود را شارژ نمایید.

 

کاور پاور بانک

 

این دستگاه دارای سیستم مگنتی می باشد و شما می تواند پاور بانک را به قاب متصل کنید و دستگاه خود راشارژ نمایید.

 

کاور پاور بانک طرح اپل

 

در نهایت با استفاده از این پاور بانک می توانید دستگاه های دیگکر خود را نیز شارز نمایید زیرا این دستگاه دارای درگاه خروجی یو اس بی نیز می باشد.

 

قاب شارژر

 

شما می تواندی در صورت شارژ شدن دستگاه خود آن را از قاب جدا کرده و از قاب برای محافظت از دستگاه اپل خود استفاده نمایید. با خرید این محصول می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و محصول خود را منزل خود تحویل بگیرید.

 

قاب گوشی پاور بانک

 

 

فروشگاه همکار باشی تعدادی از این محصول را در معرض فروش قرار داده است که شما می توانید با خرید عمده این محصول و فروش آن در فروشگاه های خود به سود دهید بالایی دست یابید.

 

بک کاور پاور بانک

 

لازم به ذکر است کهپاور بانک قاب اپل پلاس BODN KODN WIRELESS MAGNETIC USB SMART POWER CASE APPLE 6 PLUS, 7PLUS WITH PROTECTION COVER قبل از ارسال تست خواهد شد.

139000 تومان

-