فروش عمده نظم دهنده چند منظوره لونه زنبوری

فروش عمده نظم دهنده چند منظوره لونه زنبوری

نظم دهنده کشو لانه زنبوری محصولی جدید با طراحی خلاقانه که به منظور نظم دهی به وسایل و خرده ریز های داخل کشو کمد و کابینت مورد استفاده قرار میگیرد. این نظم دهنده دارای جنس پلاستیک PVC بوده که بسیار منعطف و دارای قابلیت شستشو می باشد.

نحوه نصب و استفاده از این محصول بسیار آسان می باشد و نیاز به مهارت خاصی نداشته. در هر بسته از این نظم دهنده لانه زنبری 6 عدد خشاب به ابعاد 7*40 سانتی متر قرار دارد و بعد از نصب هر بسته شما دارای 12 عدد محفظه کامل و 9 محفظه نصفه می باشید. از این محصول می توانید برای منظم نمودن وسایل داخل کشو ها مانند انواع زیورآلات، لباس های زیر و... استفاده نمائید.


قیمت عمده: 14000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از مشکلاتی که در حین مرتب کردن کشو ها با آن مواجه هستیم بهم ریختگی وسایل می باشد که هر بار زمان و انرژی زیادی صرف مرتب کردن و نظم دهی به آنها شده اما بعد از چندین بار مراجعه به کشو شاهد بهم ریختگی و بی نظمی در داخل کشو ها می شویم. اما در اینجا ماقصد داریم شما را با محصولی جدید و کاربردی آشنا کنیم تا شما بتوانید براحتی از تمامی فضای کشوهای کمد و کابینت های خود بیشترین استفاده را ببرید.

 

 خرید نظم دهنده کشو

 

نظم دهنده کشو لانه زنبوری محصولی با طراحی خلاقانه و هدفمند که به شما این امکان را می دهد تا وسایل و خرده ریز های خود را درون کشوهای کمد، درواور و کابینت به راحتی منظم کنید و هر بار بدون نیاز به صرف وقت و گشتن وسیله مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

 قیمت نظم دهنده کشو لانه زنبوری

 

این محصول که از جنس پلاستیک می باشد به دلیل جنس منعطف خود براحتی توسط قیچی قابل برش بوده و شما می توانید بر اسا یاز خود آنرا برش بزنید و استفاده کنید. این نظم دهنده لوله زنبوری را می توانید برای منظم کردن لباس های زیر و جوراب های خود در داخل کشو کمد و دراور نیز استفاده نمائید.

 

 نظم دهنده کشو چیست

 

در هر بسته از این محصول 6 عدد خشاب وجود دارد که براحتی قابلیت وصل شدن به یکدیگر را داشته و 12 محفظه کامل و 9 محفظه نصفه به شما می دهد در صورت نیاز می توانید ابعاد این خشاب ها را کاهش دهید یا حتی از چندین بسته از این محصول برای فضای کشو های بزرگتر استفاده کنید تا بتوانید به وسایل خود نظم دهید.

 

 خرید اینرتنتی نظم دهنده لانه زنبوری

 

یکی از کابرد های این نظم دهنده در داخل کشو کابینت ها برای سر و سامان دادن به خرده ریز ها می باشد و یکی ازویژگی های آن قابلیت شتشو به دلیل جنس آن می باشد که در صورت کثیف شدن با مشکلی مواجه نخواهید شد.

 

 فروش عمده نظم دهنده لانه زنبوری

 

14000 تومان

-