میز طراحی تاشو وایت بردی

میز طراحی تاشو وایت بردی

میز های تحریر یکی از پر استفاده ترین محصولاتی می باشد که مورد نیاز همه اقشار از دانش آموزان تا دانشجویان می باشد. حال اگر این میز تحریر دارای وزن کم و امکان حمل و نقل آسان باشد می تواند محبوبیت بیشتری داشته باشد. میز تحریر تاشو وایت بردی یکی از محصولات آموزشی می باشد که دارای کاربرد و قابلیت حمل آسن می باشد.

این میز دارای پایه های فلزی محکم با قابیت تاشو می باشد. شما می توانید از این میز به عنوان یک تخته وایت برد نیز استفاده نمائید. ابعاد میز 3*50*70 سانتی متر می باشد و در صورت باز کردن پایه های تاشونده این میز دارای ابعاد 28*50*70 سانتی متر می باشد. جنس این میز چوب گردومی باشد با دور PVC  و دارای 4 پایه فلزی با قابلیت تاشو می باشد.


قیمت عمده: 75000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یک میز تحریر تاشو که امکان جابجایی داشته باشد می تواند مورد استفاده طیف وسیعی از افراد قرار گیرد. دانش آموزان برای نوشتن تکالیف خود یا دانشجویان و حتی خانم های خانه دار می توانند از این میز استفاده کنند. این مسز را می توان به عنوان میز تحریر یا میز لپ تاپ مورد استفاده قرار داد.

 

خرید میز تحریر تاشو مدل وایت بردی

 

این میز به دلیل وزن کم، قابلیت تاشو و امکان جابجایی راحت یکی از بهترین میز های تحریر می باشد که می تواند در هر خانه مورد استفاده قرار گیرد. این میز می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای دانشجویان برای استفاده در خوابگاه می باشد. زیرا در خوابگاه امکان استفاده از میز های بزرگ و جاگیر وجود نداشته و این محصول می تواند به عنوان میز تحریر و لپ تاپ مورد استفاده قرار گیرد. در کنار این میز یک عدد دسته پلاستیکی تعبیه شده است که امکان جابجایی آسان را برای شما فراهم می سازد.

 

بهترین میز تحریر تاشو چند کاره

 

این میز می تواند به عنوان میز تحریر کودکان مورد استفاده قرار گیرد و با توجه بهاینکه قابلیت وایت برد دارد می تواند در حین تمرین تکالیفشان به منظور جلوگیری از هدر رفت کاغذ نیز مورد استفاده قرار گیرد. این میز می تواند به عنوان یک میز طراحی مورد استفاده دانشجویان و دانش آموزان باشد. این میز به دلیل دارا بودن رویه وایت بردی می تواند در بین کودکان بسیار محبوب باشد.

 

خرید اینترنتی میز چند کاره

 

زاحی این میز به گونه ای می باشد که کار کردن با آن بسیار آسان بوده و دارای شیب ملایم متناسب با آرگونومی بدن می باشد که در هنگام استفاده از غوز کردن شما جلوگیری می کند. چهار پایه تاشو این میز ارتفاع میز را افزایش داده و شما می توانید براحتی از آن استفاده کنید.

 

خرید اینترنتی میز تاشو وایت بردی

 

میز در حالتی که  پایه های آن باز باشد دارای ابعاد 28*50*70  سانتی متر و در حالت پایه بسته 3*50*70 سانتی متر می باشد. ارتفاع پایه های میز 24 و 28 سانتی متر می باشد که به این ترتیب شیب آرگونومیکی به میز می دهد. وزن این میز تنها 4700 گرم می باشد.

 

بهترین میز تحریر مدل تاشو

 

75000 تومان

-