دستگاه بخور سرد مدل lovely baby

دستگاه بخور سرد  مدل lovely baby

با توجه به اقلیم آب و هوایی کشورمان که نیمه بیابانی بوده و از ویژگی های آن هوای خشک می باشد،  نیاز به استفاده از دستگاهی برای تامین رطوبت هوا ضروری می باشد. از مهمترین فواید استفاده از دستگاه بخور سرد، تامین رطوبت کافی برای هوا می باشد که برای تامین سلامت دستگاه تنفسی، چشم و پوست لازم می باشد.  دستگاه بخور سرد   LOVELY BABY با ابعاد مناسب و کوچک می باشد که به راحتی می توان آن را جابجا کرد. ابعاد این دستگاه عبارت است از  7.2*12.5 سانتی متر می باشد.

ظرفیت این مخزن آب این دستگاه 180 میلی لیتر می باشد.  از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به تولید یون اکسیژن منفی اشاره کرد که کمک میکند به تصفیه هوا و تنفس راحتر. با پر کردن مخزن این دستگاه می توان از 6 ساعت اسپری بخور سرد استفاده کرد. از مهمترین ویژگی های این محصول خاموش شدن اتوماتیک دستگاه در صورت تمام شدن آب آن می باشد.


قیمت عمده: 47900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


مشخصات کلی دستگاه بخور سرد ارزان lovely baby:

در سال های اخیر استفاده از بخور سرد بر بخور گرم پیشی گرفته است که دلایل متعددی دارد که یکی حذف خطرات استفاده از آب گرم در محیط و دیگر سلامت بیشتر بخور سرد برای جلوگیری از رشد میکروب ها و عالی بودن برای دستگاه تنفسی و صورت است.

دستگاههای بخور سرد دارای انواع متنوعی از لحاظ سایز و میزان بخور بوده و هر کس بنا بر نیاز و هزینه مورد نظرش انتخاب می نماید. دستگاه بخور سرد حاضر دارای ابعاد جمع و جوری است تا بتوانید در هر کجایی همراه برده و در فضاهای مختلف قرار دهید.

 یکی از ویژگی های مهم این دستگاه که از مزایای آن به حساب می آید، تولید بون منفی اکسیژن است که کمک شایانی به تصفیه هوای محیط و ایجادا نشاط و سرحالی دارد.

 

دستگاه بخور سرد یونیزه

ساخته شده از بهترین مواد اولیه abs بهداشتی

دارای ابعاد 7.2*12.5 سانتی متر

 

 

 

ظرفیت مخزن آن 180 میلی لیتر می باشد

دارای یک سیم یو اس بی که به دستگاه بخور سرد وصل نموده و سر دیگر آن را به آداپتور شارژ، لپ تاپ، کامپیوتر یا پاور بانک وصل نموده و استفاده می نمایید.

پس از هر بار پر کردن دستگاه، حدود 6 ساعت اسپری بخور سرد خواهید داشت.

 

 

دارای دکمه خاموش و روشن که با فشار دادن آن تولید بخور خاموش و روشن می گردد و در صورتی که دکمه را فشارب داده و نگه دارید نور ال ای دی زیبا و ملایم روشن می گردد.

دارای نور ال ای دی بسیار ملایم برای استفاده به عنوان چراغ خواب

دارای طراحی بسیار زیبا

خاموشی اتوماتیک در صورت تمام شدن آب

47900 تومان

-