کمد لباس تاشو برزنتی ابتکار طرح ترنج

کمد لباس تاشو برزنتی  ابتکار طرح ترنج

کمد برزنتی ابتکار مدل ترنج، نمونه ای بسیار با کیفیت و دارای طراحی کاملا کاربردی می باشد که با استفاده از پارچه برزنتی بسیار عالی تهیه شده است. این کمد که از نوع بدون پایه می باشد دارای تحمل وزن بالایی می باشد. شما می توانید از این کمد برزنتی در جاهای مختلفی از منزل خود استفاده نمائید. ارتفاع این کمد جالباسی برزنتی 155 سانتی متر است و دارای یک قسمت برای آویز کردن لباس و یک طبقه در قسمت فوقانی برای قرار دادن سایر وسایل و خرده ریز می باشد.

این کمد دارای درب یک تکه می باشد گه توسط زیپ باز و بسته می شود. نکته حائز اهمیت در رابطه با این کمد جنس اسکلت بندی مورد استفاده می باشد که بسیار با کیفیت و دارای قابلیت تحمل وزن بالایی بوده. ابعاد کمد برزنتی فوق 50*80*155 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 189900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری از افراد به دلیل مستاجر بودن و دلایلی دیگر مجبور به تغییر مکان می باشند، بنابراین این افراد باید از واسلی با وزن سبک، کیفیت بالا و قابلیت حمل آسان استفاده نمایند. یکی از این موارد کمد های لباسی یا کمد های جالباسی می باشند که استفاده از مدل های چوبی علاوه بر جاگیر بوده دارای حمل و نقل مشکلی نیز بوده. اما راه حل برای این افراد استفاده از کمد های برزنتی تاشو می باشد که به دلیل نوع طراحی و متریال مورد استفاده دارای کاربرد بسیار آسان و حمل و نقل راحتی می باشند.

 

فروش کمد تاشو پارچه ای

 

کمد برزنتی لباس ابتکار طرح ترنج ، نمونه ای بسیار با کیفیت از کمد جالباسی برزنتی می باشد که دارای طراحی کاملا کاربردی و مفید است. این جالباشی با عمق 55 سانتی متر به شما این امکان را می دهد لباس های خود را با چوب لباسی به راحتی به داخل آن آویزان نمائید. این کمد به صورت بدون پایه طراحی شده است که از مزیت های آن محسوب می شود و به این ترتیب وزن وسایل داخل کمد به کف کمد وارد می شود و تحمل وزن بالایی دارد.

 

خرید اینترنتی کمد تاشو پارچه ای

قیمت کمد تاشو پارچه ای

 

این کمد لباسی دارای ارتفاع 155 سانتی متر می باشد و در دو طبقه طراحی شده است. قسمت اول که دارای یک میله برای برای آویزان کردن لباس ها با چوب لباسی داشته و قسمت فوقانی که می تواند لباس های تا شده و حتی کتاب و عروسک قرار دهید. این کمد دارای درب از نوع زیپی می باشد.

 

کمد لباس برزنتی چند کاره

کمد لباس برزنتی چند کاره قیمت

 

اسکلت بندی این کمد فلزی بوده و نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به گونه ای که دارای تحمل وزن بالا را داشته و در اثر آویزان کردن لباس دچار خمیدگی و شکستگی نمی شوند. به همراه این محصول یک عدد سی دی راهنما نیز در نظر گرفته شده است که شما را با نحوه استفاده و نصب این کمد آشنا می سازد. ابعاد کلی این کمد *80*155 سانتی متر و وزنی در حدود 5800 گرم می باشد.

 

کمد تاشو پارچه ای  ارزان

189900 تومان

-