کمد رختخواب تاشو ابتکار مدل ترمه

کمد رختخواب تاشو ابتکار مدل ترمه

کمد برزنتی رختخواب ابتکار مدل ترمه، نمونه ای بسیار با کیفیت از کمد های تاشو پارچه ای می باشد که به هدف نظم دهی به رختخواب طراحی و تولید شده است. این کمد تاشو برزنتی بعد از باز شدن و نصب دارای ارتفاع 170 سانتی متر، پهنا 100 سانتی متر و عمق 65 سانتی متر می باشد. این کمد به دلیل عمق و پهنای مناسب فضای کافی برای جمع آوری رختخواب ها به شما می دهد. این کمد رختخوابی تاشو دارای اسکلت بندی فلزی می باشد و روکش آن با استفاده از برزنت بسیار با کیفیت تهیه شده است.

 

در طراحی این کمد یک محفظه اصلی بزرگ و یک طبقه در بالا آن در نظر گرفته شده است که محفظه اصلی برای قرار دادن رختخواب ها و طبقه فوقانی برای قرار دادن خرده ریز ها در نظر گرفته شده است. ارتفاع 170 سانتی متری این محصول به شما این امکان را می هد تا به وسایل خود خواه رختخواب، چمدان، لباس تا شده و... استفاده کنید. به همراه این محصول یک سی دی راهنما برای نصب راحت ارائه شده است.


قیمت عمده: 253000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 زندگی آپراتمان نشینی با فضای کم موجب شده که افراد به سمت استفاده از وسایل جمع و جور و با قابلیت تاشو می باشند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله زندگی دانشجویی مجبور به تغییر محل زندگی دائم می باشند و نیاز به استفاده از وسایل با استفاده راحت و حمل آسان می باشند. کمد برزنتی رختخواب ابتکار مدل ترمه محصولی که به شما کمک می کند بدون دردسر آن را با خود همراه داشته باشید، نصب کنید و استفاده نمائید. این کمد می تواند برای خانه هایی که به هر دلیلی کمد دیواری ندرند گزینه مناسبی باشد، بخصوص برای اتاق مهمان و مرتب کردن وسایل می باشد.

 

خرید اینترنتی کمد تاشو پارچه ای

 

این کمد دارای اسکلت فلزی با نصب بسیار راحت بوده و اما نکته حائز اهمیت جنس این اسکلت می باشد که بسیار با کیفیت بوده و در اثر فشار وارد در اثر وسایل موجود در کمد دچار خمیدگی و شکستگی نمی شود. روکش این کمد نیز از جنس برزنت بسیار با کیفیت بوده. این کمد دارای درب زیپی می باشد که براحتی بسته می شود، این درب دارای دو زی از طرفین می باشد.

 

بهترین کمد تاشو پارچه ای

فروش اینترنتی کمد تاشو پارچه ای

 

ارتفاع این کمد 170 سانتی متر می باشد و دارای یک محفظه اصلی که دارای میله رخت آویز نمی باشد و برای قرار دادن رختخواب، بقچه لباس و سایر وسایل بوده. در قسمت فوقانی نیز یک طبقه در نظر گرفته شده که می توانید سایر وسایل مانند کفش، عروسک، کتاب و... را قرار دید. یکی از ویژگی های این کمد قابلیت تاشو بودن آن می باشد که در صورت عدم نیاز می توانید آن را جمع آوری کنید.

 

فروش عمده کمد تاشو پارچه ای

کمد لباس برزنتی چند کاره

 

جنس روکش این کمد لباس از پارچه برزنت بسیار اعلاء بوده که به همراه اسکلت تمام فلزی و مستحکم که در بسته بندی محصول به همراه یک سی دی آموزشی برای نصب آسان می باشد. این کمد دارای ارتفاع 170 سانتی متر، پهنا 100 سانتی متر و عمق 65 سانتی متر است و به صورت بدون پایه طراحی شده است و قابلیت تحمل وزن بالایی دارد.

 

کمد تاشو پارچه ای  ارزان

 

253000 تومان

-