باکس تی بگ و دمنوش چوبی

باکس تی بگ و دمنوش چوبی

محصول فوق یک جعبه چوبی، طراحی شده به منظور نگهداری از تی یگ، دمنوش، آجیل، شکلات و سایر تنقلات می باشد. این محصول به صورتی طراحی شده است که شما می توانید انواع چای و دمنوش را به صورت تفکیک شده در آن قرار دهید و از مهمان های خود پذیرایی کنید.

درون این جعبه چوبی به چهار قسمت تقسیم شده است که دارای سه قسمت هم اندازه و یک قسمت مستطیلی بزرگتر می باشد. درب این محصول به صورت مشبک طراحی شده است تا علاوهبر زیبایی، امکان دیده شدن درون جعبه نیز فراهم آورده شود، باز و بسته شدن این درب توسط لولای فلزی با کیفیتی می باشد. ابعاد این محصول 7.5*15.5*21 سانتی متر و وزنی معادل یا 383 گرم دارد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری از مواقع می باشد که ما در مهمانی های خود دوس داریم حق انتخاب برای انتخاب نوع نوشیدنی را به مهمان های خود بدهیم، اما چگونه می توان این خواسته را عملی کرد؟ ساده ترین راه برای رسیدن به این هدف، استفاده از چای کیسه ای با طعم مختلف، انواع دمنوش یا سایر نوشیدنی های گرم فوری می باشد، اما نیاز به یک ظرف مخصوص برای ساماندهی این موارد داریم. شلف باکس تی بگ یا همان باکس های چوبی تی بگ که این روزها بسیار باب شده اند بهترین گزینه برای این کار می باشد.

 

خرید شلف باکس تی بگ

 

احتمالا شما نیز بارها و بارها، جعبه های چوبی زیبایی را در داخل فروشگاه های لوازم خانگی دیده اید که درون آنها به صورت تقسیم بندی شده می باشند، این جعبه ها همان شلف باکس تی بگ و دمنوش می باشند که به منظور نگهداری انواع تی بگ، دمنوش، کافی میکس و.... طراحی شده اند. محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی خاص و فوق العاده از یک باکس تی بگ می باشد.

 

خرید شلف باکس تی بگ ارزان

قیمت شلف باکس تی بگ

 

این محصول دارای ابعاد جمع و جور و در عین حال کاربردی می باشد، ابعاد این باکس 7.5*15.5*21 سانتی متر می باشد و درون آن به چهار قسمت تقسیم شده است، سه قسمت مساوی و یک قسمت بزرگتر که می توانید از آن برای قرار دادن ساشه انواع قهوه فوری استفاده کنید و از سه قسمت دیگر برای قرار دادن چای و دمنوش هایی با طعم های مختلف و حق انتخاب در طعمنوشیدنی را به مهمان خود بدهید.

 

باکس چوبی تی بگ

 

این محصول در دو طرح ساده و سنتی تولید شده است، طرح سنتی دارای حالت خاتم کاری می باشد که البته به صورت چاپی بوده و اثر دست نمی باشد. این جعبه تنها وزنی در حدود 383 گرم دارد و می تواند زینت بخش میز پذیرایی شما باشد.

 

باکس چوبی تی بگ ارزان

 

شما می توانید با تهیه این باکس تی بگ چوبی بر روی میز کار خود استفاده کنید و از شلوغی بی دلیل میز خود جلوگیری کنید. این محصول می تواند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد، زیرا امکان حکاکی لوگو و برند شما بر روی آن وجود دارد.

 

خرید باکس چوبی تی بگ

 

ناموجود

-