ست سه تکه ظروف استیل نگهدارنده غذا با درب سیلیکونی

ست سه تکه ظروف استیل نگهدارنده غذا با درب سیلیکونی

ست سه تکه ظروف استیل نگهدارنده غذا، محصولی با کیفیت و کارایی بالا که می تواند به منظور های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این ست دارای سه کاسه از جنس استیل مرغوب در سه سایز متفاوت بوده و هر ظرف دارای یک درب سیلیکونی بسیار با کیفیت که بر روی آنها سوپاپ هایی تعبیه شده است که به ماندگاری و کیفیت غذای داخل ظرف کمک بسزایی می کند. شما می توانید از این ظروف برای بردن غذا و سایر مواد خوراکی به پیک نیک، نگهداری غذا در یخچال و فریزیر و حتی برای گرم کردن غذا استفاده کنید. ابعاد کاسه های این سته به ترتیب از کوچک به بزرگ عبارت است از 6.5*13.5 ، 8.5*16.5 و 9.5*18.5 سانتی متر و ظرفیت های 600، 1100، و 1800 میلی لیتر می باشد.


قیمت عمده: 82900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر آشپزخانه ای نیاز به استفاده از ظروف نگهدارنده غذا که به صورت درب دار می باشند ضروری می باشد، بسیاری از مواقع نیاز به نگهداری مواد غذایی پخته شده در یخچال یا فریزر هستیم و اگر این مواد در ظرف بدون درب و نا منساب نگهداری شود علاوه بر امکان آلودگی مواد غذایی ممکن است کیفیت آنها پایین بیاد مثلا با قرار گرفتن در کنار سایر مواد غذایی بو بگیرد یا حتی یخچال از آن مواد بو بگیرد. ظرف نگهدارنده استیل سه تکه، محصولب با کیفیت و کارایی بالا که به شما کمک می کند تا با مشکلات گفته شده روبرو نشوید.

 

خرید اینترنتی ظرف غذا استیل

 

این ست دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد و سه عدد کاسه استیل در سایز های مختلف دارد که هر کدام یک درب سوپاپ دار دارد. سوپاپ تعبیه شده بر روی درب برای خارج کردن بخار و یا ورد هوا به داهل ظرف می باشد. . این ظروف با بدنه استیل با کیفیت و ضخامت مناسب و دارا بودن درب پلاستیکی به خوبی از غذا و مواد خوراکی محافظت می نمایند. شما می توانید این ظروف را در داخل یخچال، فریزر یا حتی برای گرم کردن غذا مورد استفاده قرار دهید.

 

قیمت ظرف نگهدارنده غذا استیل درب دار

فروش عمده ظرف غذا استیل درب دار

 

یکی از مهمترین مزیت های این ظروف دارا بودن سه کاسه در سه سایز متفاوت می باشد که به شما این امکان را می هد در هر موقعیتی متناسب با حجم مورد نظر یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهید. کاسه  کوچک این ست دارای ارتفاع 6.5 و قطر 13.5،ظرف متوسط ارتفاع 8.5 و قطر 16.5، ظرف بزرگ ارتفاع 9.5 و قطر 18.5 سانتی متر داشته و گنجایش هر ظرف به ترتیب ذکر شده عبارت است از ظرف کوچک 600 میلی لیتر، متوسط 1100 میلی لیتر و ظرف بزرگ 1800 میلی لیتر.

 

ظرف غذا استیل سه تکه درب دار

بهترین ظرف غذا استیل سه تکه

 

این ظروف را می توانید علاوه بر شستشو با دست در داخل ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید. این ست سه تایی ظروف نگهدارنده غذای استیل می تواند برای حمل غذا، گرم کردن غذا یا حتی نگهداری غذا در یخچال و فریزر مورد استفاده قرار گیرد.

 

ظرف نگهدارنده غذا استیل درب دار

 

82900 تومان

-