فروش عمده ست آبکش استیل

فروش عمده ست آبکش استیل

ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket بهترین وسیله برای آشپزخانه های ایرانی می باشد تا با استفاده از ان بتوانند برنج و یا سایر مواد غذایی را آبکشی نمایند. سبزیجات و حتی میوه ها را می توانید با ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket آبکشی نمایید. این محصول دارای سوراخ هایی می باشد که برآمدگی ندارند و می توانید به سادگی بر روی آن دست بکشید و با دست آن را تمیز نمایید.

جنس ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket می باشد و شما می توانید سالیان سال از این محصول استفاده نمایید. ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket به صورت عمده در معرض فروش قرار گرفته است. شما می توانید با خرید عمده ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket و فروش آن در فروشگاه خود به سود بالایی دست یابید. عزیزانی که فروشگاه لوازم خانگی دارند و یا از پلاسکویی هعای سطح شهر خود هستند می توانند از فروش ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket سود بسیار بالایی پیدا نمایند.


قیمت عمده: 159000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket بهترین وسیله برای آشپزخانه های ایرانی می باشد تا با استفاده از ان بتوانند برنج و یا سایر مواد غذایی را آبکشی نمایند.

 

آبکش

 

سبزیجات و حتی میوه ها را می توانید با ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket آبکشی نمایید. این محصول دارای سوراخ هایی می باشد که برآمدگی ندارند و می توانید به سادگی بر روی آن دست بکشید و با دست آن را تمیز نمایید.

 

آبکش

 

جنس ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket می باشد و شما می توانید سالیان سال از این محصول استفاده نمایید. ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket به صورت عمده در معرض فروش قرار گرفته است.

 

 

ابکش

 

شما می توانید با خرید عمده ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket و فروش آن در فروشگاه خود به سود بالایی دست یابید.

 

ابکش جدید

 

عزیزانی که فروشگاه لوازم خانگی دارند و یا از پلاسکویی هعای سطح شهر خود هستند می توانند از فروش ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket سود بسیار بالایی پیدا نمایند.

 

ابکش جدید

 

این محصول می تواند برای شما عزیزان بسیار سود مند باشد زیرا هر خانواده ایرانی به این ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket نیاز پیدا خواهد کرد.

 

ابکش خوب

 

6 عدد آبکش بسیار با کیفیت در هم قرار گرفته است و با سایز های مختلف می تواند تمامی نیاز های مشتریان شما را برطرف کند.

لازم به ذکر است که قیمت عمده ای نازل ست آبکش استیل sunny 6 pcs stainless steel basket به دلیل حذف واسطه ها میسر گردیده است.

159000 تومان

-