سبد نظم دهنده یخچال مرسی

سبد نظم دهنده یخچال مرسی

یکی از وسایلی که با دارا بودن طراحی بسیار ساده اما در عین حال کاربردی به شما کمک می کند از فضای موجود در یخچال یا حتی کابینت های خود بهترین استفاده را بکنید، سبد نظم دهنده مرسی می باشد. این محصول که دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشد با وزن بسیار کم و طراحی زیبا می تواند فضای یخچال شما را زیبا تر کند.

این سبد نظم دهنده دارای ابعاد 10*29 سانتی متر و ارتفاع 17 سانتی متر می باشد و شما می توانید از آن در یخچال برای نظم دادن به وسایل آن استفاده کنید. یکی از ویژگی های این محصول شیار های تعبیه شده بر روی دیواره این محصول می باشد که به عبور هوا دربین مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی می شود. وزن این سبد تنها 234 گرم می باشد.


قیمت عمده: 6500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر آشپزخانه ای و بخصوص در یخچال هر خانه ای مواد غذایی مختلفی وجود دارد که می تواند چیدمان آنها در یخچال سخت و جا گیر باشد و موجب ایجاد بهم ریختگی در یخچال بشود. سبد نظم دهنده مرسی به شما این امکان را می دهد که از فضای محدود یخچال خود برای نظم دهی و چیدمان بهتر مواد غذایی در داخل یخچال خود استفاده کنید.

 

 خرید سبد نظم دهنده یخچال

 

سبد نظم دهنده مرسی با استفاده ه از بهترین مواد پلاستیکی که فاقد مواد شیمیایی مضر می باشد ساخته شده است و شما نگران استفاده از آن در مجاورت مواد غذایی و یخچال خود نباشید. با استفاده از این محصول می توانید مواد غذایی را به طور مجزا و تکفیک شده در داخل یخچال قرار داده و نگران له شدن و آسیب دیدن میوه ها در اثر انباشته شدن آنها در جا میوه ای یخچال نباشید.

 

 سبد نظم دهنده یخچال مرسی چیست

 

با استفاده از این سبد نظم دهنده می توانید علاوه برمرتب کردن انواع مواد غذایی، سبزیجات و میوه در داخل یخچال و همچنین برای نظم دادن مواد غذایی داخل کابینت ها یا حتی برای نظم دادن وسایل داخل حمام مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت شستشوی آسان و امکان شستشو در ماشین ظرفشویی اشاره کرد.

 

 

 

این محصول از جنس پلاستیک و یا کیفیت بسیار خوبی تولید شده و طراحی آن به گونه ای می باشد که با دارا بودن شیار هایی بر روی بدنه این محصول امکان حرکت هوا فراهم می شود که مانع از قساد زودرس مواد غذایی می شود. این سبد دارای لبه مخصوص به منظور بیرون کشیدن بسیار آسان آن می باشد.

 

 خرید اینترنتی نظم دهنده یخچال مرسی

 

این سبد دارای ابعاد 10*29 سانتی متر و ارتفاع 17 سانتی متر می باشد و براحتی در داخل طبقه های یخچال یا در کابینت جا می شود. این محصول دارای  طراحی نوین و در عین حال ساده می باشد که می تواند در صرفه جویی در وقت و فشا به شما کمک بسزایی بکند.

 

 قیمت سبد نظم دهنده یخچال مرسی

 

6500 تومان

-