کیسه پخت تنوری سیب زمینی

کیسه پخت تنوری سیب زمینی

یکی از روش های پخت سالم و بدون عوارض پخت تنوری می باشد. کیسه پخت سیب زمینی به شما این امکان را می دهد براحتی و در مدت زمان کمی سیب زمینی تنوری خوشمزه ای تهیه کنید. این محصول که دارای جنس کیسه 100% پلی استر با آستر داخلی 85% پلی استر و 15% پنبه در ابعاد 21*25 سانتی متر می باشد.

با استفاده از این کیسه می توانید سیب زمینی خوشمزه ای را بدون آب و با کمک مایکرویو در مدت زمان اندکی تهیه کنید. با استفاده از این محصول می توانید به طور همزمان 4 عدد سیب زمینی را به طور همزمان بدون نیاز به آب یا روغن بپزید.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با استفاده از کیسه پخت سیب زمینی پوتیتو اکسپرس می توانید سیب زمینی های خود را براحتی و تنها در عرض 4 دقیقه بپزید و نگران کثیف شدن داخل مایکروویو خود نباشید. این کیسه پخت سیب زمینی که دارای جنس پلی ایتر می باشد به شما این امکان را می دهد تنها در مدت 4 دقیقه یک غذای سالم و مغذی برای خود تهیه کنید.

 

 خرید کیسه پخت سیب زمینی Potato Express

 

کار با این کیسه بسیار آسان می باشد و تنه ا کافی می باشد سیب زمنی های خود را شسته و در داخل کیسه قرار دهید (لازم بذکر می باشد که این کیسه گنجایش حداکثر 4 عدد سیب زمینی  را دارد) سپس درب کیسه را بسته و آن را در داخل مایکروویو قرار داده و آنرا به حالت مایکرو به مدت 4 دقیقه قرار دهید.

 

 خرید اینترنتی کیسه سیب زمنی Potato Express

 

با استفاده از این کیسه دیگر نگران کثیف شدن داخل مایکرویو خود نباشید، زیرا در هنگام پخت سیب زمینی در داخل دستگاه پوسته های آن به اطراف پراکنده شده ولی با استفاده از این محصول پوسته ها در داخل خود کیسه جمع آوری می شود و به داخل دستگاه نمی چسبد.

 

 قیمت کیسه پخت سیب زمینی

 

یکی از مهمترین ویژگی های این کیسه جنس آن می باشد که پلی استر بوده، اگر این پوشش از نوع پلاسیتک باشد در اثر قرار گرفتن در داخل مایکرویو و تماس با حرارت بالا باعث تولید مواد و گازهای خطرناک شده که می تواند سلامت مواد غذایی را به خطر بیندازد.

 

 کیسه پخت سیب زمینی ارزان

 

استفاده از این محصول منحصر به پخت سیب زمینی نمی باشد و شما می توانید از این کیسه پلی استری برای گرم کردن نان یا پخت ذرت استفاده نمائید. این محصول دارای قابلیت شستشو بوده و امکان پخت به صورت مغز پخت با پوست سالم و طعمی متفاوت را برای شما فراهم می آورد.

 

 خرید اینترنتی کیسه پخت سیب زمینی Potato Express

 

ابعاد این کیسه عبارت است از 1*21*25 سانتی متر و وزنی در حدود 25 گرم داشته. جنس این کیسه 100% پلی استر با آستر داخلی 85% پلی استر به همراه 15% پنبه می باشد که در هنگام قرار گرفتن در داخل مایکروویو تولید گازهای سمی و خطرناک نمی کند.

19000 تومان

-