پارچ همزن دستی مندرج

پارچ همزن دستی مندرج

محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی هلاقانه و زیبا می باشد که می توانید برای هم زدن دوغ، شربت و انواع مایعات از آن استفاده کنید. این پارچ که از جنس آکرولیک و بسیار با کیفیت می باشد. این محصول دارای دو درب می باشد، یکی از درب ها ساده و درب دیگر دارای یک تیغه همزن می باشد.

 

یکی دیگر از ویژگی این پارچ همزن دار دستی، مندرج بودن بدنه آن می باشد. ارتفاع این پارچ 24 سانتی متر و دارای ظرفیت 2.3 لیتر بوده که ظرفیت مناسبی می باشد. این پارچ مناسب برای همزدن دوغ ، شربت و ... بوده. درب مخصوص این پارچ  از پایین یک میله همزن و از بالا یک دسته چرخشی داشته که با چرخاندن آن محتویان داخل پارچ براحتی هم زده می شود.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از پر مصرف ترین وسایل مورد استفاده در هر آشچزخانه ای پارچ می باشد که برای درست کردن و سرو انواع نوشیدنی ها مانند دوغ و شربت مورد استفاده قرار می گیرند. پارچ ها که در ابعاد، ظرفیت ها و اشکال مختلف و همچنین از جنس های متنوعی ساخته شده است. انواع پارچ های شیشه ای، استیل، چینی، پلاستیکی و آکرولیک که می توانید از آنها استفاده کنید. محصول فوق تنها یک پارچ نمی باشد بلکه به مانند یک همزن دستی نیز می توانید از آن استفاده کنید.

 

 خرید اینترنتی پارچ آکرولیک همزن دار ارزان

 

این پارچ دارای ارتفاع 24 سانتی متر می باشد و جنس بدنه آن از آکرولیک بسیار با کیفیت می باشد. ابن پارچ همزن دار مندرج دارای دو درب می باشد که یکی از آنها به صورت ساده طراحی شده و دیگری دارای یک تیغه همزن می باشد که بر روی درب نیز یک دسته برای چرخاندن این تیغه در نظر گرفته شده است. جنس درب این پارچ پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد.

 

  پارچ آکرولیک همزن دار ارزان

خرید اینترنتی پارچ آکرولیک همزن دار

 

بر روی بدنه این پارچ درجه بندی می باشد که شما می توانید بر اساس این درجه بندی براحتی میزان مورد نظر از مایعات را تهیه و اندازه گیری کنید. این پارچ دارای همزن دستی برای درست کردن دوغ ، شربت و ... می باشد. لازم به ذکر می باشد که این تیغه به درب پارچ متصل می باشد. این پارچ را به راحتی می توانید با دست یا در داخل ماشین ظرفشویی مورد شستشو قرار دهید. ابعاد این پارچ 12.5*18.5*24 سانتی متر و دارای ظرفیت 2.3 لیتر می باشد که به نسبت طرفیت بالایی می باشد.

 

 

 

جنس این پارچ همزن دار دستی از اکرولیک بود و دارای رنگ بندی متنوعی می باشد. این محصول دارای یک عدد درب با دسته چرخشی در بالا و یک میله پلاستیکی همزن در داخل و یک درب ساده می باشد. از این پارچ می توانید برای درست کردن انواع شربت ها مثل شربت خاکشیر و تخم شربتی که خیلی زود ته نشین می شوند و همچنین دوغ استفاده نمائید.

 

قیمت پارچ آکرولیک همزن دار

19000 تومان

-