غذا ساز و خرد کن دستی نوین طرح بتیس

غذا ساز و خرد کن دستی نوین طرح بتیس

خردکن دستی نوین طرح بتیس، یک نمونه خرد کن دستی با طراحی جدید و کارآمد می باشد که برای خرد کردن انواع سبزیجات و میوه ها مورد استفاده قرار میگیرد. بر روی درب این خرد کن یک دسته کششی تعبیه شده است که به صورت کششی عمل می کند و با کشده شدن و بازگشتن سرجای خود تیغه به دور خود می تابد و براحتی مواد داخل مخزن دستگاه را خرد می کند.

این خرد کن دارای تیغه استیل ضد زنگ می باشد و علاوه بر این دارای یک تیغه پلاستیکی برای همزدن مواد مختلفریال یک سبد برای گرفتن آب سبزیجات شسته شده و یک عدد کفگیر پلاستیکی می باشد. مخزن این خردکن دستی دارای ظرفیت یک لیتر بوده و با توجه به درب تعبیه شده بر روی دستگاه می توانید مواد داخل مخزن را در داخل یخچال و فریزر قرار دهید.


قیمت عمده: 49500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


خردکن ها و سالاد سازها از وسایل پر مصرف در هر آشپزخانه ای می باشند که دارای انواع نمونه های دستی و برقی می باشند. اما نمونه های دستی به دلیل اینکه بدون نیاز به برق و باطری کار می کنند و می توانند همواره همراه شما باشند دارای محبوبیت بیشتری می باشند.  خرد کن و غذا ساز نوین طرح بتیس، نمونه ای از خرد کن دستی بسیار با کیفیت می باشد که با استفاده از بهترین مواد ABS بهداشتی ساخته شده که هیچ گونه ضرری برای سلامتی ندارد.

 

خرید اینترنتی خرد کن دستی نوین

قیمت خرد کن دستی نوین

 

این خرد کن دارای یک مخزن با نس پلاستیک شفاف دارای مخزن یک لیتر می باشد و دارای تیغه خرد کن استیل ضد زنگ بسیار تیز برای خرد کردن انواع میوه و سبزی می باشد. با این محصول علاوه بر خرد کردن می توانید با استفاده از سری همزن آن انواع مواد غذایی را براحتی هم زده.  به همراه این محصول یک کفگیر پلاستیکی ارائه می شود که برای خارج کردن مواد از کاسه در نظر گرفته شده است.

 

قیمت خرد کن و سالاد ساز دستی نوین

 

این خرد کن دارای یک دسته کششی می باشد که با کشیدن آن و با ایجاد نیروی گریز از مرکز تیغه، سری همزن یا سبد در نظر گرفته شده برای خشک کردن سبزیجات شسته شده به حرکت در می آید. به همراه این محصول یک محافظ مخصوص تیغه ارائه می شود تا در هنگام عدم استفاده محافظ را بر روی تیغه دستگاه قرار داده تا خطرات احتمالی را کاهش داده.

 

سالاد ساز دستی ارزان

فروش اینترنتی خرد کن دستی

 

این خرد کن دارای یک سبد می باشد که به منظور گرفتن آب سبزیجات شسته شده مورد استفاده قرار گرفته، بر روی این محصول یک درب مخصوص در نظر گفته شده به منظور بستن درب کاسه تا بتوانید مواد داخل مخزن را در داخل یخچال یا فریزر نگهداری کنید. مخزن دستگاه قابل استفاده در ماکروویو می باشد. لازم بذکر می باشد که به غیر از درب دارای دسته کششی همه قسمت ها را می توانید کامل شسته و یا درون ماشین ظرفشویی قرار دهید.

 

فروش عمده خرد کن دستی

 

49500 تومان

-