مشعل گازی فندکی کپسولی مدل JD-8028

مشعل گازی فندکی کپسولی مدل JD-8028

استفاده از وسایل کم حجم و با کارایی بالا یکی از مهمترین ملزومات سفر می باشد که به شما کمک می کند سفری راحت داشته باشید. سر شعله فندکی کپسول گاز مدل Multi Purpose Torch JD-8028 محصولی جدید و با کارایی بالا می باشد که به شما این امکان را می دهد براحتی از این محصول به همراه یک کپسول گاز مایع کوچک برای روشن کردن آتش یا حتی مواردی که نیاز به گرم کردن نقطه ای محلی داریم استفاده کنیم. این محصول تنها 110 گرم وزن داشته .

 این سر شعله فندکی کپسول گاز ساخته شده از فلز مقاوم و پلاستیک می باشد و دارای وزن کمی بوده و حمل و نقل آن بسیار آسان می باشد. این محصول به مانند یک فندک اتمی ولی در سایز بزرگتر کار و با قابلیت تنظیم میزان شعله می باشد و به شما اجازه می دهد آنرا به همراه خود داشته باشید و از آن در مواقع لزوم استفاده کنید. این محصول علاووه بر طول سفر می تواند یک وسیله کاملا کاربردی در منزل شما باشد.


قیمت عمده: 29000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 در بسیاری از مواقع اتفاق افتاده است که شما نیاز به وسیله ای دارید که برای حرارت دادن یک نقطه به منظور گرم کردن و بالا بردن دمای آن دارید. به عنوان مثال برای چسباندن تکه ای از ایزوگام روی پشت بام و دسترسی به یک مشعل می تواند برای شما سخت باشد.

 

 خرید سر شعله فندکی کپسول گاز

 

سر شعله Flame Gunبرای شما این امکان را فراهم می آورد. این محصول با دارا بودن ابعاد کوچک ولی کارایی بالا به شما این امکان را می دهد تا براحتی محل مورد نظر را حرارت بدهید.  این محصول دارای کارایی بالا بوده که می تواند به عنوان یک وسیله سفری همراه شما باشد.

 

 خرید سر شعله گاز مایع

 

سر شعله فندکی کپسول گاز مدل Multi Purpose Torch JD-8028دارای قابلیت تنظیم شعله می باشد که از مهمترین مزیت های آن محسوب می شود زیرا به شما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز شعله را متناسب با کار خود تنظیم نمائید.

 

 سر شعله فندکی گاز ارزان

 

اساس کار این سر شعله فندکی کپسول گاز به مانند یک فندک اتمی باشد اما در ابعاد بزرگتر. بنابراین شما می توانید از این محصول براحتی استفاده کنید بدون آنکه احساس خستگی در دست داشته باشید. این محصول به کمک پیچی که در انتهای آن قرار گرفته است امکان تظیم میزان شعله را  دارا می باشد.

 

 خرید سر شعله گاز مایع فندکی

 

جنس بدنه این محصول متشکل از فلز مقاوم به همراه پلاستیک و وزن آن تنها حدود 110 گرم می باشد. شما می توانید این محصول را براحتی در صندوق عقب خودرو گذاشته و آنرا همراه داشته باشید. نوع سوخت این محصول گاز مایع بوده که می تواند به سر انواع کپسول های گاز مایع وصل شود.

 

 خرید عمده سرشعله فندکی کپسول گاز

 

طراحی بدنه این محصول املا آرگونومیک می باشد و به دلیل وزن پایین می توانید براحتی آنرا در دست بگیرید و بدون احساس خستگی از آن استفاده نمائید. نوع شعله این محصول اتمی می باشد و ابعاد آن 4*6*17 سانتی متر و وزن 100 گرم می باشد.

 

29000 تومان

-