کلمن استیل 10 لیتری ام آر اس مدل K-10

کلمن استیل 10 لیتری ام آر اس مدل K-10

کلمن ام آر اس مدل K-10 ، با دارا بودن بدنه و مخزنی از جنس استیل ضد زنگ دارای قابلیت نگهداری انواع مایعات گرم و سرد را در فصول مختلف سال دارد. این کلمت دارای ظرفیتی معادل 10 لیتر می باشد که گنجایش قابل قبولی می باشد. این کلمن استیل دارای پایه هایی از نوع تاشو به همراه دسته قابل حرکت و درب پیچی می باشد که همگی از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این کلمن، نوع شیر آن می باشد که به صورت ضامن دار در نظر گرفته شده است و استفاده از آن را راحتر می کند، لازم بذکر می باشد یک عدد شیر زاپاس نیز به همراه محصول ارائه شده است تا در صورت بروز مشکل برای شیر براحتی آن را تعویض کنید. درون درب این کلمن آب 10 لیتری دو عدد لیوان پلاستیکی نیز تعبیه شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 از گذشته های دور تا به کنون از کلمن به عنوان یکی از وسایل ضروری برای پیک نیک و مسافرت استفاده می شود، هر چند این وسیله می تواند به طور مستمر در فصل تابستان برای دسترسی آسان تر به آب خنک مورد استفاده قرار یرد و به این ترتیب نیاز به باز و بسته کردن درب یخچال به طور مدوام نباشد و به این ترتیب علاوه بر افزایش طول عمر یخچال، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود. محصول فوق نمونه ای از یک کلمن 10 لیتری با جنس بدنه استیل با کیفیت می باشد که علاوه بر ضد زنگ بودن، ضد لک نیز می باشد.

 

 کلمن آب استیل ام آر اس

 

این کلمن به دلیل دارا بودن مخزن استیل علاوه بر قابلیت نگهداری مایعات سرد، قادر به نگهداری از مایعات گرم نیز می باشد. این محصول دارای دربی از نوع پیچی از جنس پلاستیک با کیفیت به رنگ مشکی می باشد که در کنار رنگ استیل بدنه زیبایی خاصی پیدا می کند.

 

خرید کلمن آب استیل ام آر اس

 

درون درب این محصول دو عدد لیوان پلاستیکی نیز در نظر گرفته شده است. این کلمن دارای ابعاد  22*22*40 سانتی‌متر و وزن آن در حالت خالی 1600 گرم می باشد.

 

قیمت کلمن آب استیل کوچک

 

از دیگر ویژگی های این کلمن می توان به دارا بودن پایه های تاشو اشاره کرد که در صورت نیاز به داشتن ارتفاع بیشتر می توانید این پای ها را باز کنید و در صورت عدم تمایل به حالت بسته نگه دارید. برای قرار دادن کلمن درون اتومبیل بهتر است پایه ها تا شود تا موقعیت ثابت تری را در صندوق عقب داشته باشد. کلمن 10 لیتری ام آر اس ه دلیل داشتن لایه عایق می تواند دمای مایعات را با هر دمایی خواه گرم یا سرد برای مدت زیادی نگه دارد.

 

کلمن آب سرد و گرم

 

این کلمن از نوع تک شیر می باشد و شیر آن از نوع ضامن دار طراحی شده است و بر روی محصول یک عدد شیر زاپاس نیز ارائه شده است. علاوه بر پایه های متحرک، این کلمن استیل دارای دسته متحرک نیز می باشد که حمل و نقل آن را آسان تر می کند.

 

خرید کلمن آب سرد و گرم

 

بدنه این کلمن با استفاده از استیل ضد زنگ تهیه شده و سایر قسمت های آن از جمله پایه و دسته از پلاستیک مرغوب و بهداشتی تولید شده که موجب شده تا آب مصرفی سالم و بهداشتی در دسترس شما قرار گیرد. 

 

بهترین کلمن آب سرد و گرم

ناموجود

-