فروش عمده ماساژور لرزشی مدل دلفین

فروش عمده ماساژور لرزشی مدل  دلفین

با استفاده از یک ماشاژ خوب می توانید، خستگی و درد ناشی از فعالیت های روزانه و تنش های روزانه را تسکین دهید. ماساژور لرزشی دلفینی یک دستگاه ماساژ لرزشی می باشد که امکان بهرمندی از یک ماساژ خوب در نقاط گردن، پشت، کمر، دست، کف پا و پا را خواهید داشت.

این محصول دارای سه عدد سری می باشد و طراحی آرگونامیک آن یکی از برتری های این محصول می باشد. استفاده از این محصول برای تسکین درد گرفتگی های عضلانی بسیار مناسب می باشد. این محصو ساخته شده از پلاستیک با کیفیت می باشد و دارای ابعاد استاندارد 11*13*40 سانتی متر می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان تنظیم سرعت آن اشاره کرد بر روی دو حالت کم و زیاد. وزن این محصول حدود 600 گرم می باشد و دارای یک دکمه کشویی برای خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.


قیمت عمده: 89900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


دستگاه ماساژور مدل دلفینی، به شما امکان بهرمندی از یک ماساژ خوب در نقاط مختلف بدن را می دهد. این ماساژور با داشتن سه سری متفاوت دارای عملکرد های مختلف می باشد. سر نیم کره ای این محصول دارای استفاده عمومی و کلی می باشد، ام سر دندانه دار مناسب برای افزایش گردش خون می باشد و سر سوم بیشتر برای تمرکز بر روی قسمت های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. سرهای این محصول به صورت پیچی بوده.

 

دستگاه ماساژور دلفینی

 

استفاده از این دستگاه می تواند جایگزین مناسبی برای جلسات ماساژ درمانی باشد که دارای هزینه های زیادی می باشد. بنابراین با استفاده از این دستگاه در هزینه های خود صرفه جویی کنید. ابعاد این محصول عبارت است از 40*13*11 سانتی متر می باشد.

 

دستگاه ماساژور دلفینی

 

جنس بدنه محصول که از پلاستیک مقاوم می باشد و وزن کم آن به همراه طراحی آرگونامیک محصول از دلایل محبوبیت این محصول می باشد. با استفاده از این محصول در نقاط مختلف بدن می توان به رفع خستگی و ریلکسکردن بدن پرداخته و همچنین برای رفع گرفتگی عضلات بدن بسیار مناسب می باشد.

 

دستگاه ماساژور دلفینی

 

این محصول با استفاده از برق شهری کار می کند و نوع ماساژ این دستگاه از نوع لرزشی، چرخشی می باشد. هنگام استفاده از این ماساژور، وزن دستگاه بر روی سر آن منتقل شده و نیاز به وارد آورن فشار بر روی بدن نیست تنها کافی است ماساژور را روی بدن حرکت دهید.

 

دستگاه ماساژور دلفینی

 

89900 تومان

-