اجاق مسافرتی مدل PR

اجاق مسافرتی مدل PR

یکی از وسایلی مورد نیاز برای سفر و گردشگری در دل طبیعت، اجاق گاز سفری می باشد. اجاق سفری   PR دارای طراحی ساده و کاربردی برخوردار می باشد. این اجاق دارای ابعاد جمع و جور 8*25.5*34 سانتی متر است و با استفاده فلز با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه و حرارت ساخته شده است. این اجاق علاوه بر کپسول کوچک سوخت دارای امکان اتصال به گاز شهری نیز می باشد.

از مهمترین ویژگی های این اجاق گاز دارا بودن کیف سامسونتی حمل می باشد که حمل و نقل آن را آسان می کند. در طراحی این اجاق یک لبه ضد باد تعبیه شده تا در طبییعت براحتی بتوانید از آن استفاده کنید. جنس سر شعله این اجاق از آلومنیوم بسیار با کیفیت بوده و بدنه اجاق دارای روکش رنگی نسوز می باشد. این اجاق مجهز به یک پیچ کنترل شعله بوده تا بتوانید براحتی میزان حرارت را تنظیم نمائید.


قیمت عمده: 136900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در طول گردش و سفر خوردن یک نوشیدنی و غذای گرم می تواند لذت سفر را دوچندان کند، اما روشن کردن آتش بسیار سخت بوده و می تواند خطراتی به همراه داشته باشد، در این مواقع یک اجاق گار سفری می تواند مشکل گشا باشد و بدون نیاز به روشن کردن آتش با چوب براحتی بتوانید یک چایی یا غذایی خوشمزه را تهیه و نوش جان کنید. اجاق سفری PR ، نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی خلاقانه می باشد و قابل استفاده در سفر، کمپینگ، خانه، محل کار و ... می باشد.

 

اجاق گاز مسافرتی کپسولی

 

از مهمترین ویژگی ای این اجاق می توان به ابعاد جمع و جور و وزن کم آن اشاره کرد که حمل و نقل آن را آسان می کند. این اجاق که با استفاده از فلز مقاوم در برابر حرارت و ضربه ساخته شده است با استفاده از گاز شهری و کپسول گاز مایع کوچک تغذیه می شود. بذنه اجاق با استفاده از روکش مقاوم در برابر حرارت به زیبایی پوشانیده شده. یکی از مواردی که موجب وجه تمایز این اجاق با نمونه های مشابه شده است طراحی لبه بادگیر برای آن بوده که مانع از خاموش شدن شعله در محیط باز می شود.

 

 اجاق گاز مسافرتی گازی

خرید اجاق گاز مسافرتی گازی

 

این اجاق دارای یک کیف سامسونتی بسیار زیبا از جنس پلاستیک با کیفیت با ابعاد 9*30*35 سانتی متر می باشد که حمل و نقل این اجاق سفری را راحتر می کند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت این اجاق را با خود به سفر، کوه و حتی در حیاط خانه یا در محل کار استفاده نمائید.

 

اجاق گاز مسافرتی PR

خرید اینترنتی اجاق سفری ارزان

 

سرشعله این اجاق دارای جنس آلومنیوم بسیار با کیفیت بوده که در اثر حرارت مستهلک نمی شود. این اجاق دارای یک پیچ کنترل شعله بوده که براحتی می توانید به کمک آن میزان شعله را بر اساس نیاز خود تنظیم نموده. ابعاد خود اجاق 8*25.5*34 سانتی متر و وزنی در حدود 1510 گرم می باشد.

 

قیمت اجاق سفری

 

136900 تومان

-