چراغ علاء الدین دکوری کوچک

چراغ علاء الدین دکوری کوچک

استفاده از وسایل دکوری می تواند روح تازه ای به محل زندگی شما ببخشد، محصول فوق یک چراغ علاء الدین نفتی کوچک دکوری ساخته شده از فلز آهن با روکش مسی می باشد. در ساخت این چراغ دکوری زیبا کلیه ریزه کاری های نمونه اصلی در نظر گرفته شده است. این بخاری کوچک دارای ارتفاع 25 سانتی متر و قطر 14 سانتی متر بوده. از مهمترین ویژگی های این علاءالدین مخزن سوخت آن می باشد که شما می توانید در داخل آن نفت یا الکل ریخته و آن را روشن نمائید. این محصول به دست هنرمندان اصفهانی و هنچنین به کمک دستگاه ساخته شده است.


قیمت عمده: 138000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


محصول فوق یک بخاری دکوری کوچک می باشد که به شکل بخاری علاءالدین قدیمی ساخته شده است که می تواند در هر گوشه و کنار منزل شما قرار گیرد و زیبایی و جلوه خاصی به محیط زندگی شما ببخشد. این چراغ دکوری زیبا با طراحی نوستالژی خود می تواند خاطرات شیرین گذشته را برای شما تداعی کند. این بخاری که از روی نمونه اصلی با کلیه ریزه کاری ها و رعایت جزئیات ساخته شده است امکان اضافه کرده سوخت در مخزن و روشن کردن را نیز دارد.

 

 فروش اینترنتی چراغ تزئینی طرح علاءالدین

 

بخاری علاءالدین دکوری فوق دارای یک دسته می باشد که قابلیت حرکت و جابجایی را داشته. مخزن این بخاری نیز به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید سوخت مورد نظر الکل یا نفت در داخل آن ریخته و از بخاری استفاده نمائید. ار به خوبی به این بخاری توجه کنید خواهید دید که درب مخزن آن به صورت پیچی قابلیت باز و بسته شدن را داشته. استفاده از این بخاری دکوری زیبا می تواند تاثیر مثبتی در تصور اطرافبان و مهمان شما در هنگام ورود به منزل شما داشته باشد.

 

 خرید چراغ تزئینی طرح علاءالدین

قیمت چراغ تزئینی طرح علاءالدین

 

ابعاد کلی بخاری دکوری فوق 14*14*25 سانتی متر و وزنی در حدود 958 گرم دارد. این بخاری که با استفاده از فلز آن ساخته شده است برای استحکام و ماندگاری بیشتر دارای روکش مسی با کیفیت و مقاوم در مقابل حرارت پوشانیده شده است. بر روی بدنه بخاری یک پنجره مانند با طلق نسوز در نظرگرفته شده است تا در صورت روشن کردن بخاری بتوانید شعله آن را مشاهده کنید.

 

 چراغ علاء الدین دکوری ارزان

خرید چراغ علاء الدین دکوری ارزان

 

ارتفاع بخاری علاءالدین دکوری فوق تنها 25 سانتی متر می باشد و شما می توانید از آن در قسمت های مختلفی از منزل خود استفاده نمائید. این چراغ دکوری زیبا می تواند یک انتخاب  متفاوت و خاص برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان شما باشد. این محصول به دست هنرمندان اصفهانی و با کمک گرفتن از ماشینآلات صنعتی ساخته شده است.

 

 خرید اینترنتی چراغ علاءالدین تزئینی

138000 تومان

-