صندلی راحت نشین سپاهان مشبک

صندلی راحت نشین سپاهان مشبک

این روزها صندلی های راحت نشین، از پر طرفدارترین صندلی های همراه هستند که در هر جایی قابل استفاده بوده و به دلیل تا شو بودن حمل آن بسیار آسان است. صندلی راحت نشین تاشو « سپاهان مشبک » با طراحی منحصر بفرد خود، مناسب برای استفاده افرادی می باشد که نیاز به یک صندلی راحت، با ابعاد مناسب و قابلیت تاشو دارند که بتوانند همواره و به راحتی آن را با خود حمل کنند. طراحی این صندلی به گونه ای می باشد که امکان نشستن به صورت چهار زانو یا دراز کردن پا را به شما می دهد.

صندلی راحت‌نشین از جمله وسایلی است که به قصد راحتی بیشتر مصرف‌کنندگان به گونه ای ساخته و طراحی شده است که، هنگام استفاده از آن فشار بسیار کمتری به زانو و کمر وارد شود و مصرف کننده احساس راحتی بیشتری در هنگام استفاده داشته باشد.طراحی صندلی راحت نشین "سپاهان مشبک" به گونه ای می باشد که در قسمت نشیمن‌گاه دارای لایه ای از جنس فوم می باشد، احساس راحتری بیشتری هنگام نشستن برای شما فراهم می کند.


قیمت عمده: 45000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


صندلی راحت نشین تا شو سپاهان مشبک با طراحی منحصر بفرد خود، مناسب برای استفاده افرادی می باشد که نیاز به یک  صندلی راحت، با ابعاد مناسب و قابلیت تاشو دارند که بتوانند، همواره به راحتی آن را با خود حمل کنند. زاویه قرار گرفتن کمر برو روی نشیمن گاه بسیار مهم می باشد.  بهترین حالت نشستن بر روی این راحت نشین،به منظور کاهش میزان فشار به کمر و ستون فقرات، عدم قرار گیری کمر به صورت عمود بر روی نشیمن گاه می باشد.

 

 

با توجه به موارد فوق، صندلی راحت‌نشین «سپاهان مشبک» به گونه‌ای طراحی شده است که با تنظیم زاویه‌ی پشتی، بتوانید به شکلی راحت بر آن بنشینید و استراحت کنید. طراحان این صندلی، به منظور امکان تغییر زاویه پشتی صندلی ضامنی برای آن تنظیم تعبیه نموده اند تا به وسیله‌ی آن بتوانید زاویه‌ی پشتی صندلی را به میزان دلخواهتان تغییر دهید. این ضامن امکان تنظیم تکیه گاه صندلی را در سه زاویه به شما می دهد. صندلی راحت‌نشین سپاهان مشبک، به گونه‌ای ساخته شده است که با تنظیم زاویه‌ی پشتی، بتوانید به شکلی راحت بر آن بنشینید و استراحت کنید.

 

 خرید صندلی تاشو سفری سپاهان مشبک

 

 صندلی های راحت نشین این روزها از پر طرفدارترین صندلی های همراه هستند که در هر جایی قابل استفاده می باشند و به دلیل تا شو بودن حمل آن بسیار آسان است. طراحی این صندلی ها به گونه ای می باشد که امکان نشستن به صورت چهار زانو یا دراز کردن پا را به شما می دهد. فلز بکار رفته شده در ساخت اسکلت این صندلی تاشو، دارای استحکام بالا می باشد و قابلیت تحمل وزن تا 110 کیلوگرم را دارد. از دیگر ویژگی های بارز این محصول قابلیت شستشوی آن می باشد.

ابعاد این صندلی راحت نشین 42*87 سانتی متر می باشد که بعد از جمع شدن فضای کمی را اشغال می کند و شما به راحتی میتوانید آن را به همراه خود حمل کنید. پارچه استفاده شده در این صندلی از پارچه برزنت مرغوب و با کیفیت بالا می باشد که قابلیت شستشو دارد.

 صندلی راحت‌نشین راحت نشین سپاهان مشبک ابعادی مناسب و پشتی و نشیمن‌گاهی راحت دارد و نمونه‌ای از یک صندلی قابل ‌حمل مناسب است.

 

مشخصات کلی صندلی راحت نشین سپاهان مشبک:

  1. کم حجم
  2. بدون پایه
  3.  قابل حمل
  4. وزن مناسب
  5.  رویه برزنتی محکم
  6.  اسکلت فلزی بسیار محکم
  7. ابعاد صندلی 42*87 سانتی متر
  8.  قابل استفاده در هر زمان و مکانی
  9. امکان تنظیم تکیه گاه در 3 زاویه مختلف
  10.  دارای یک لایه نرم در داخل برای احساس راحتی بیشترپ

 

 

سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند. برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت عرضه می شوند.حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در امر فروش می باشد.

 

45000 تومان

-