صندلی تاشو سفری سپاهان مشبک

صندلی تاشو سفری سپاهان مشبک

صندلی تاشو سفری سپاهان مشبک یک محصول رفاهی مناسب برای استفاده در سفرها می باشد که به راحتی می توانید آن را با خود در مسافرت های طولانی به همراه داشته باشید. ابعاد مناسب این صندلی تاشو مسافرتی این امکان را می دهد که هنگام تا کردن آن به راحتی داخل صندوق عقب ماشین جا داده بشود و همراه داشتن آن در طی یک سفر طولانی مشکل نباشد.  علاوه بر ابعاد مناسب این محصول، وزن ایده آل آن یکی از  دلایل حمل آسان این صندلی تاشو مسافرتی می باشد و شما به راحتی می توانید آن را با خود حمل و یک همراه همیشگی در مسافرت های شما باشد.  جنس بدنه این صندلی تاشو پیک نیکی از آلومنیوم ضخیم و مقاوم می باشد که علاوه بر وزن ایده آل این محصول، قدرت تحمل وزن های بالا را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد این صندلی تاشو که می توان به آن اشاره کرد، داشتن تکیه گاه می باشد که به شما این امکان را می دهد، با نشستن روی آن و تکیه دادن احساس راحتی کنید و خستگی شما برطرف شود.


قیمت عمده: 45000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


صندلی سفری تاشو سپاهان مشبک، با برخورداری از ابعادی مناسب، طرح و رنگ زیبا و وزن ایده آل  به شما این امکان را می‌دهد تا در مسافرت ها و کمپ های تفریحی همراه شما باشد و با استفاده از آن احساس راحتی و رضایت بیشتری را تجربه کنید.

 

خریدصندلی تاشو سفری

 

این صندلی در واقع یک محصول رفاهی مناسب برای مسافرت و پیک نیک ها می باشد. تاشو بودن این محصول یکی از مهم ترین خصوصیات آن بشمار می آید تا فضای کمتری را اشغال کرده و بتوانید آن را به راحتی در  کنار سایر وسایل مورد نیاز سفر خود قرار دهید.

ابعاد مناسب این صندلی تاشو سفری، این امکان را می دهد که با تا کردن آن را به راحتی داخل صندوق عقب ماشین جا داده و همراه داشتن آن در طی یک سفر طولانی مشکل نباشد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این محصول، داشتن تکیه گاه می باشد که به شما این امکان را می دهد هنگام نشستن روی آن و تکیه دادن احساس راحتی کنید. با توجه به اینکه طراحان این صندلی تاشو تکیه گاه این محصول را  در محل و زاویه مناسب طراحی کرده اند، جای هیچ نگرانی برای مشکلات ناشی از فرم نادرست بدن هنگام نشستن روی این صندلی وجود ندارد.

 

خرید صندلی سفری تاشو فلزی

 

اسکلت فلزی این محصول از جنس آلومنیوم می باشد که، دارای مقاومت بالایی می باشد و قدرت تحمل وزن های بالا را دارد. وزن ایده آل این محصول که حدود 1780 گرم می باشد یکی از ویژگی های این صندلی تاشو می باشد.

جنس پارچه استفاده شده در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه این محصول از پارچه برزنت مقاوم و با کیفیت بالا می باشد که دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد و هیچ نگرانی برای تحمل وزن های بالا را نداشته باشید. به منظور راحتی مصرف کننده در قسمت نشیمنگاه این محصول از یک لایه اسفنجی استفاده شده است که هنگام استفاده و نشستن های طولانی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

 

صندلی تاشو سفری

 

با همراه داشتن یک صندلی تاشو مسافرتی شما میتوانید لحظات خوبی را در طی یک سفر طولانی و حتی یک پیک نیک کوتاه داشته باشید.

سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند. برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت عرضه می شوند.

حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در امر فروش می باشد.

45000 تومان

-