دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA

دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل NTA

دستگاه بخور گرم صورت، وسیله ای کاربردی برای داشتن پوستی شاداب و سلامت می باشد. استفاده از این محصول موجب بهبود بیماری های پوستی، آبرسانی و شادابی پوست می شود. به منظور تاثیر بیشتر بخور گرم هنگام استفاده از این محصول می توان از عصاره های گیاهی متناسب با نوع پوست خود استفاده کرد. همچنین استفاده از این دستگاه برای بهبود بیماری های تنفسی، احتقان بینی و عفونت های مجاری تنفسی می باشد.

استفاده از دستگاه بخور گرم صورت، باعث رفع آنکه، جوش های سر سیاه و کهیر می شود. این دستگاه را همچنین می توان در سالن های آرایشگاهی استفاده کرد و به عنوان یک پیش زمینه برای استفاده از ماسک های صورت می باشد.


قیمت عمده: 39000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


استفاده از دستگاه بخور صورت می تواند کمک شایانی به بهبود پوست و رفع بیماری های پوستی و به خصوص تنفسی شود چرا که با تنفس در بخور گرمی که به عصاره های گیاهی دارویی ترکیب شده باشند می تواند برای رفع مشکلات تنفسی، گرفتگی های بینی، عفونت های مجار تنفسی و ... بسیار کمک کند علاوه بر اینکه برخی عصاره های گیاهی خاصیت آرامش بخشی داشته و تنفس بخور آن ها می تواند به آرامش اعصاب نیز کمک کند.

 

دستگاه بخور گرم صورت

 

دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را به شما می دهد. از این دستگاه می توانید برای باز کردن منافذ پوستی و رفع جوش های سر سیاه و مشکلات پوستی نیز استفاده کنید.

این محصول دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده نیز می باشد.

 

دستگاه بخور گرم صورت

منبع تغذیه این محصول آداپتور برق آن می باشد که با برق شهری کار می کند. نوع بخور دستگاه فقط بخور گرم بوده و برای پوست صورت و دستگاه تنفسی مناسب است. نوع کاربری این محصول خانگی بوده و در آرایشگاه ها نیز می توان از آن استفاده نمود.

 

 

بخور گرم خانگی

 

این دستگاه بخور گرم مناسب برای:

باز کردن منافذ پوست و رفع جوش های سر سیاه روی صورت می باشد.

برای تسکین گرفتگی های بینی بسیار کار آمد است.

برای درمان و تسکین عفونت های مجاری تنفسی بسیار کارآمد است.

کمک به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید

رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت

افزایش جریان خون و حفظ سلامت پوست صورت

پاک سازی عمیق و کامل پوست

 

دستگاه بخور گرم سالنی

 

طراحی ظاهری این محصول بسیار ساده و در عین حال زیبا و بادوام می باشد. این محصول دارای ابعاد بدنه 18*18.5*25 سانتی متر بوده و وزنی معادل 437 گرم دارد. بر روی پایه محصول یک کلید خاموش/ روشن تعبیه شده است.

مخزن دستگاه به راحتی از پایه جدا شده و قابل شستشو می باشد. نوع طراحی لبه مخزن به نحوی بوده که به راحتی می توانید صورت را روبروی بخور گرم خارج شده از بدنه قرار دهید و بهترین بازدهی را از دستگاه داشته باشید.

 

39000 تومان

-