اسپرسو ساز استیل روگازی مدل 4 کاپ

اسپرسو ساز استیل روگازی  مدل 4 کاپ

قهوه، یکی از نوشیدنی های پرطرفدار در همه دنیا که به دلیل انرژی زایی و ایجاد شادابی بسیار محبوب میباشد. قهوه جوش استیل 6 کاپ محصولی که به شما کمک می کند براحتی و بدون نیاز به برق یک نوشیدنی خوشمزه را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. با استفاده از این دستگاه قهوه ساز شما می توانید 6 کاپ قهوه را در کمترین زمان تهیه کنید.

جنس بدنه این محصول از استیل اعلا و ضد زنگ می باشد. این محصول به دلیل کاربردی بودن و امکان استفاده در همه جا به دلیل عدم نیاز به برق می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این قهوه ساز روگازی مخصوص دم کردن قهوه اسپرسو  بر روی اجاق گاز  می باشد. ابعاد این قهوه ساز رو گازی 9.5 * 19 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 65000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


قهوه جوش استیل 6 کاپ به منظور تهیه قهوه اسپرسو بر روی اجاق گاز که دارای بدنه استیل ضد زنگ و بسیار مرغوب می باشد. استفاده از این قهوه ساز بسیار آسان می باشد و شما در هر بار می توانید بین 1 تا 6 کاپ قهوه اسپرسو تهیه کنید و یکی از مهمترین مزیت های این محصول عدم نیاز به برق برای استفاده از این موکاپ می باشد.

 

خرید اسپرسو ساز رو گازی 

 

این محصول به دلیل عدم نیاز به برق برای کار کردن و ابعاد کوچک و وزن کم می تواند در طول سفر همراه شما باشد و براحتی یک نوشیدنی خوشمزه برای خود تهیه کنید. این محصول دارای سه بخش مجزا می باشد، بخش زیرین، بخش میانی و بخش فوقانی.

 

 قیمت اسپرسوساز روگازی

 

بخش زیرین این قهوه جوش استیل مخزن آب آن می باشد که باید آب مورد نیاز برای قهوه در داخل آن ریخته شود و دارای یک سوپاپ اطمینان بوده و آب باید تا زیر این سوپاپ باشد. قسمت میانی این قهوه ساز که به صورت مشبک می باشد محل ریختن پودر قهوه بوده، شما برای تهیه هر کاپ قهوه یک قاشق چایخوری پر قهوه در این قسمت ریخته و فشرده نمایید،  یک لوله بر روی این قسمت تعبیه شده است که بخار آب بعد از عبئر از روی قهوه از طریق این لوله به قسمت فوقانی منتقل می شود.

 

 خرید اینترنتی قهوه جوش رو گازی

 

محل فوقانی این محصول محل جمع شدن قهوه تولید شده می باشد که دارای ظرفیت 6 کاپ اسپرسو می باشد و به صورت درب دار می باشد. شما با داشتن این قهوه ساز می توانید تجربه نوشیدن یک اسپرسو دلنشین را تجربه کنید و در مهمانی های خود این نوشیدنی خوشمزه را تهیه کنید.

 

 قیمت اسپرسوساز روگازی 6 کاپ

 

این قهوه ساز اسپرسو رو گازی دارای ابعاد  9.5 * 19 سانتی متر  و وزن 450 گرم می باشد و استفاده از آن بسیار آسن می باشد. این محصول که دارای ظاهری بسیار زیبا و جنس بدنه استیل می باشد می تواند برای شما تجربه نوشیدن یک قهوه لذت بخش را برای شما فراهم آرد.

 

 خرید اینترنتی اسپرسو ساز

65000 تومان

-