فروش عمده برگ رختشویی ارگانیک دیزالو

فروش عمده برگ رختشویی ارگانیک دیزالو

برگ رختشویی دیزالو، راه حلی بزرگ در جهت حفظ منافع محیط زیست می باشد، یک محصول کاملا ارگانیک که می تواند بدون آسب رساندن به محیط زیست در شستشوی لباس ها به شما کمک کند، این محصول دارای  برگه با حجم کم و قدرت پاک کنندگی بالا می باشد که با تکه کردن آنها و ریختن درون مخزن مواد شوینده لباسشویی بدون ایجاد کف  هر گونه کثیفی را از سطح لباس ها پاک می کند.

از مهمترین ویژگی های محیط دوستی این محصول می توان به عدم دارا بودن فسفات اشاره کرد، این محصول به راحتی در آب حل شده و بدن ایجاد کف لکه ها را از بین می برد. برگ رختشویی دیزالو بسیار مقرون به صرفه می باشد و معادل چندین جعبه پودر لباسشویی صرفه دارد.


قیمت عمده: 14900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از بزرگترین مضرات پودر های لباس شویی دارا بودن فسفات می باشد که آثار سوء زیست محیطی فراوانی دارد. بنابراین حامیان و فعالان محیط زیست در پی راه حلی برای جایگزین کردن مواد شوینده دوست دار محیط زیست برآمده و در این مسیر نیز موفق بوده اند.

قیمت بند رخت دیزالو

برگ رختشویی ارگانیک دیزالو به عنوان اولین محصول شوینده ارگانیک در جهان بدون داشتن فسفات توانسته است گامی موثر در متحول ساختن صنعت مواد شوینده باشد. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به ضد آلرژی بودن آن اشاره کرد.

بهترین برگ رختشویی ارگانیک

این محصول علاوه بر اینکه مناسب برای شستشوی روزانه می باشد، برای شستشوی لباس های تیره، ملحفه ها، لباس کودکان و بیمارن نیز قابل استفاده می باشد، بخصوص به دلیل خاصیت ضد حساسیت بودن آن برای لباس کودکان بسیار مناسب می باشد.

خرید اینترنتی برگ رختشویی

این محصول به دلیل عدم دارا بودن فسفات آنتی آلرژیک می باشد و شما می توانید براحتی از آن برای شستشوی لباس کودکان خود استفاده کنید، همچنین با استفاده از این محصول نیاز به استفاده از نرم کننده ها ندارید زیرا دارای نرم کننده های طبیعی می باشد.

قیمت برگ رختشویی

برگ رختشویی دیزالو عاری از مواد شیمیایی و آنزیم می باشد و بدون ایجاد کف و با خاصیت پاک کنندگی بالا در کنار خانواده ها می باشد تا بتوانند بهداشت محیطی را بدون آسیب رساندن به محیط زیست تامین نمایند. یک محصول جدید با کارایی بالا مناسب برای همه.

برگ رخخت شویی دیزالو قیمت

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به کمک به جلوگیری از ایجاد رسوب در ماشین لباسشویی اشاره کرد، زیرا استفاده از مواد شوینده شیمیایی موجب ایجاد رسوب در ماشین لباسشویی شده و عمر دستگاه را کم می کند. برای استفاده از این محصول می توانید یک یا چند برگ از این محصول را به طور مستقیم در داخل دیگ لباسشویی یا داخل مخزن مخزن مواد شوینده قرار دهید و به کار خود ادامه دهید.

 

14900 تومان

-