تابه گریل استیک آگرین

تابه  گریل استیک آگرین

برای داشتن سلامتی بدن علاوه بر ورزش کردن نیاز به استفاده غذای سالم می باشد، اگر شما به دنبال تناسب اندام می باشید یا رزِم غذایی خاصی را دنبال می کنید استفاده از تابه چندنی گریل را به شما پیشنهاد می کنیم. این تابه چدنی که مطابق با استاندارد های ایران و بین المللی ساخته شده است آشپزی بدون نیاز به روغن را برای شا میسر می سازد. این محصول که به سفارش شرکت آگرین ساخته شده است تجربه استفاده از غذای سالم را برای شما فراهم می آورد.

از مزیت های اساسی این تابه می توان به امکان استفاده از هر دو طرف تابه اشاره کرد. این محصول که دارای قطر 30 سانتی متر می باشد، با دارا بودن یک درب پیرکس که دارای دیواره استیل به ارتفاع 5 سانتی متر می باشد امکان پختن غذا بودن نیاز به سرخ شدن را برای شما فراهم می آورد. این تابه را براحتی می توانید بر روی اجاق گاز، بر روی آتش زغال یا در داخل فر برای طبخ انواع غذاها استفاده کرد.


قیمت عمده: 149000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


تابه چدنی آگرین ساخته شده از چدن با کیفیت که به خوبی توسط یک لایه گرانیت و سرامیک پوشش دهی شده است، امکان پخت و پز بدون نیاز به چربی و روغن را برای شما فراهم می آورد.

از مزیت های این ظرف جنس چدنی آن می باشد که دما را به سرعت جذب کرده و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. پخش یکنواخت حرارت در تمام سطح تابه از دیگر مزیت های این ظرف می باشد که امکان طبخ کامل و یکنواخت مواد غذایی را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید تابه گریل استیک پز

 

استفاده از این محصول به شما امکان کباب کردن مواد غذایی را به جای سرخ کردن می دهد که در واقع سبک سالم از زندگی برای داشتن سلامتی می باشد. از دیگر مزیت های این محصول می توان به امکان استفاده از دو طرف تابه را نام برد با توجه به اینکه یکطرف حالت ساده و طرف دیگر شیار دار می باشد که مناسب برای پخت نان و بعضی از شیرنی ها می باشد.

طراحی هوشمندانه این محصول در قسمت شیار دار، به منظور جدا شدن آب و روغن از ماده غذایی می باشد که می توان گفت ماده غذایی را به حالت کباب پز آماده می نماید. استفاده از درب پیرکس این محصول به شما امکان مغز پخت شدن مواد غذایی را می افرادی که دارای بیماری دهد.

 

تابه گریل چدنی آگرین

 

 استفاده از این ظرف برای قلبی و عروقی می باشند و به طور کلی افرادی که نیاز به استفاده از مواد غذایی رژیمی دارند بهترین گزینه می باشد. این محصول را براحتی می توان در فر، روی آتش و حتی اجاق گاز استفاده کرد و یک غذای سالم و رژیمی بدون چربی تهیه کرد.

از نکاتی که باید هنگام استفاده از این تابه چدنی رعایت کنید استفاده از قاشق های مخصوص تفلون می باشد تا روکش تابه دچار خش نشود و همچنین از قرار دادن تابه داغ بر روی سطح سرد یا یخچال و حتی آب سرد حتما خود داری نموده.

 

تابه گریل چدنی آگرین

 

این ظرف مجهز به درب پیرکس با حاشیه 5 سانتی استیل می باشد که استفاده از آن موجب مغز پخت شدن مواد غذایی به کمک بخار جمع شده از آب همان ماده غذایی می باشد.

تابه چدنی آگرین دارای قطر و ضخامت 1 سانتی متر می باشد، ساخته شده از چدن مرغوب و روکش شده با ماده سرامیکی- گرانیتی

149000 تومان

-