جام مسی چکش کاری اصفهان

جام مسی چکش کاری اصفهان

هنر مسگری از هنر های اصیل ایرانی می باشد که از دیرباز برای تولید ظروف تزئینی و کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد. مس از جمله فلزات با شکل‌پذیری و چکش‌خوار بالا می باشد. محصول فوق یک جام پایه دار بسیار زیبا ساخته شده از فلز مس می باشد. سطح بیرونی این جام به رنگ مسی که به زیبایی چکش کاری شده و سطح داخلی جام به سفید کاری شده است تا شما با خیال راحت از آن استفاده کنید. این جتم مسی دارای ابعاد 5.5*10 سانتی متر و وزن آن 65 گرم می باشد. این محصول به دست هنرمندان اصفهانی با کمک ماشین آلات صنعتی تولید شده است.


قیمت عمده: 34500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


گاهی اوقات یک ظرف ساده و ظریف می تواند بسیار جذاب تر و تاثیر گذار تر باشد. ظروف مسی در زمره این نوع ظروف قرر دارند که استفاده از آنها در دکوراسیون و حتی در پذیرایی ها می تواند جذابیت خاصی داشته باشد، استفاده از ظروف مسی حال و هوای نوستالژی بسیار خاصی را داشته. محصول فوق یک جام مسی بسیار زیبا ساخته شده به دست هنرمندان مسگر اصفهانی می باشد. این محصول دارای یک پایه مسی می باشد که زیبایی این محصول را دوچندان کرده است.

 

 ظروف مسی برای پذیرایی

 

جام مسی اصفهان دارای ارتفاع 10.5سانتی می باشد و ترکیب رنگ مسی سطح خارجی جام  با رنگ نقره‌ای  که حاصل سفید کاری با قلع می باشد، جذابین خاصی به این ظرف مسی داده است. این جام مسی زیبا دارای دهانه ای به قطر 5.5 سانتی متر می باشد. این ظرف را می توانید به عنوان یک المان تزئینی در هر جای خانه خود استفاده نمائید و حال و هوای خوب گذشته را زنده کنید یا حتی به عنوان ظرف سرو در مهمانی ها و پذیرایی های خود استفاده کنید.

 

  جام مسی اصفهان

خرید اینترنتی جام مسی اصفهان

 

یکی از مهمترین دلایلی که از دیر باز از فلز مس برای ساخت ظروف استفاده می شود، خاصیت شکل‌پذیری و چکش‌خوار این فلز می باشد. این فلز دارای خواص آنتی باکتریال و موارد زیادی برای سلامتی بدن می باشد که همین امر موجب محبوبیت ظروف مسی شده است. جام مسی فوق به دست هنرمندان مسگر اصفهانی ساخته شده است که البته علاوه بر نیروی انسانس از ماشین آلات صنعتی نیز برای تولید آن کمک گرفته اند.

 

 ظروف مسی زنجانظروف مسی زنجان قیمت

 

یکی از نکاتی که باید در رابطه با نگهداری ظروف مسی به آن توجه کنید، عدم شستشوی ین ظروف در ماشین ظرفشویی می باشد. بهتر است این ظروف با دست و با یکشوینده ملایم مورد شستشو قرار گیرند. جام مسی فوق را می توانید علاوه بر سرو و پذیرایی برای تزئنی سفره هفت سین نیز مورد استفاده قرار دهید. ابعاد جام مسی فوق 5.5*10 سانتی متر و دارای وزنی در حدود 65 گرم می باشد.

 

 خرید ظروف مسی زنجان

 

34500 تومان

-