قهوه ساز فرنچ پرس 350 میلی لیتری

قهوه ساز فرنچ پرس  350 میلی لیتری

دستگاه فرنچ پرس، انتخاب اول دوستداران قهوه، چای سبز و دمنوش می باشد. این محصول دارای یک استند استیل ضد زنگ می باشد که در داخل آن یک مخزن شیشه ای با ظرفیت 350 میلی لیتر تعبیه شده است. درب اینمحصول دارای یک اهرم بالا و پایین رونده می باشد که صافی به آن متصل بوده که تفاله چایی یا دانه های قهوه را از نوشیدنی شما جدا می کند.

طراحی این محصول به گونه ای می باشد که شما بدون نیاز به برق و سایر وسایل اضافی می توانید یک قهوه دمی یا انواع دمنوش های خوشمزه تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. ابعاد این محصول 8.6*18 سانتی متر و وزنی در حدود 240 گرم داشته، این محصول مناسب برای انواع چایی، قهوه و دمنوش  می باشد.


قیمت عمده: 50500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 اگر شما نیز به نوشیدن قهوه و چایی علاقه مند هستید و نیاز به وسیله ای داشته که همه جا همراه شما باشد و بدون برق و سایر وسایل اضافی امکان درست کردن یک نوشیدنی گرم و خوشمزه را برای شما فراهم آورد، می توانید قهوه ساز فرنچ پرس را خریداری نموده تا در اماکن مختلف و حتی در طول سفر همراه شما باشد. این محصول یکی از کم دردسر ترین وسایلی می باشد که می توانید با آن قهوه و ئمنوش تهیه کنید.

 

 خرید قهوه ساز فرنچ پرس ارزان

 

فرنچ پرس ها معمولا به صورت استوانه ای طراحی شده اند که دارای یک استند فلزی بوده که درون آن یک مخزن شیشه ای با کیفیت قرار گرفته که در مقابل گرما مقاوم می باشد. دستگاه فرنچ پرس نیاز به برق یا شعله گاز ندارد. برای تهیه یک قهوه خوشمزه با این دستگاه تنها کافی است قهوه آسیاب شده را در داخل مخزن ریخته و به اندازه لازم آب جوش به آن اضافه کنید و درب دستگاه را گذاشته. بعد از گذشت مدت زمان معلوم و دم کشیدن قهوه باید به آرامی پیستون دستگاه را به سمت پاین فشار داده تا دانه های قهوهاز نوشیدنی شما جدا شده و در انتهای ظرف ته نشین شود. حالا می توانید نوشیدنی خود را در فنجان ریخته و نوش جان کنید.

 

 خرید قهوه ساز فرنچ پرس

 خرید اینترنتی قهوه ساز فرنچ پرس ارزان

 

نکته ای که در حین استفاده از این محصول باید به آن توجه کنید، گرم کردن مخزن شیشه ای فرنچ پرس قبل از استفاده می باشد تا در اثر شوک آب جوش دچار شکستگی نشود. این ظرف دارای استند استیل ضد زنگ بوده و دسته آن به گونه ای طراحی شده است تا در حین استفاده زیاد گرم نشود و دست شما آسیب نبیند.

 

 فروش قهوه ساز فرنچ پرس

 خرید قهوه ساز فرنچ پرس

 

این فرتچ پرس به گونه ای طراحی شده که پیشتون دستگاه در تماس کامل با مخزن می باشد تا به طور کامل تفاله چای، دمنوش و ذرات قهوه را از نوشیدنی جدا کرده. این محصول را می توانید براحتی مورد شستشو قرار دهید. بهتر است از مواد شوینده برای شستشو استفاده نکنید. این محصول را می توانید در منزل، محل کار و طول سفر همراه ود داشته باشید. 

 

بهترین مارک فرنچ پرس

فرنچ پرس ارزان قیمت

50500 تومان

-