اسپرسوساز استیل 6 کاپ مدل روگازی

اسپرسوساز استیل 6 کاپ مدل روگازی

قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب جهانی که به صورت گرم و سرد سرو می شود، یکی از انواع روش های طبخ قهوه دم کردن قهوه به شیوه اسپر سو می باشد که بسیار محبوب بوده. اسپرسو ساز استیل 6 کاپ یک محصول کارآمد با طراحی زیبا که به شما کمک می کند براحتی در منزل و حتی در طول سفر از نوشیدن قهوه اسپرسو لذت ببرید. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که در هر بار استفاده می توان از یک تا 6 کاپ قهوه اسپرسو تهیه کنید.

جنس بدنه این قهوه جوش روگازی از استیل ضد زنگ می باشد و دارای ظرفیت 300 میلی لیتر بوده. این محصول به دلیل روش استفاده روگازی بسیار محبوب بوده. ابعاد این اسپرسو ساز 9.5*19 سانتی متر می باشد و براحتی می تواند در بین وسایل سفر شما جای گرفته و در طول سفر از نوشیدن قهوه ای لذیذ لذت ببرید.


قیمت عمده: 82500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


نوشیدن یک کاپ قهوه در پایان یک روز کاری پر مشغله، در یک دور همی دوستانه یا یک ست ورزش کردن می تواند انرژی را به شما تزریق کند. بر ای درست کردن قهوه نمونه های مختلفی از قهوه جوش های دستی و برقی در بازار موجود می باشد. اسپرسوساز استیل 6 کاپ نمونه ای از یک قهوه جوش دستی می باشد که به صورت روگازی می باشد.

 

خرید قهوه ساز دستی موکا 6 کاپ

 

کار کردن با این قهوه جوش بسیار آسان می باشد و تنها کافی است به ازای هر نفر یک قاشق پودر قهوه در محل تعبیه شده ریخته و مخزن دستگاه را با آب پر کنید و آن را بر روی حرارت قرار دهید.

 

خرید قهوه ساز دستی موکا 6 کاپ

 

در این روش طبخ قهوه از فشار بخار آب استفاده می شود و به همین دلیل بر روی مخزن آب این دستگاه یک سوپاپ اطمینان تعبیه شده است تا فشار داخل مخزن بالانس شده و اتفاق ناگواری نیافتد. لازم به ذکر می باشد که مخزن باید تا زیر این سوپاپ اطمینان آب شود.

 

اسپرسو ساز دستی مدل 6 کاپ

 

جنس بدنه این قهوه جوش 6 کاپ از استیل ضد زنگ می باشد و دارای درب بوده که به بدنه قهوه جوش متصل بوده. این محصول دارای سه قسمت اصلی می باشد که عبارتند از مخزن آب، سبد محل ریختن پودر قهوه و مخزن اصلی که قهوه بعد از تولید شدن در داخل آن جمع مس شود.

 

قیمت قهوه ساز دستی موکا 6 کاپ

قهوه ساز دستی موکا 6 کاپ ارزان

 

همه قسمت های دستگاه دارای قابلیت شستشو با دست و حتی ماشین ظرفشویی می باشد. جنس بدنه این قهوه جوش از استیل ضد زنگ و دسته آن پلاستیک نسوز می باشد.

 

خرید قهوه ساز دستی موکا 4 کاپ

 

این قهوه جوش استیل دارای یک دسته از جنس باکالیت یا پلاستیک نسوز می باشد تا در حین قرار گرفتن قهوه ساز بر روی حرارت در اثر حرارت گرم نشود و دست شما آسیبی نبیند. بهتر است در هنگام استفاده شعله اجاق به اندازه کف قهوه جوش بوده تا دسته آن آسیبی نبیند. ظرفیت این قهوه جوش روگازی 300 میلی لیتر بوده و در هر بار استفاده تا 6 کاپ به شما قهوه می دهد.

82500 تومان

-