فروش عمده تابه چدنی گریل آگرین

فروش عمده تابه چدنی گریل آگرین

در هر آشپزخانه ای باید یکی از این محصولات چدنی موجود باشد تا بتوان با استفاده از آن غذا و یا گوشت های قرمز، سفید و غیره را سرخ کرد. این محصول دارای دو صفحه پشت و رو می باشد و می توان آن را در هر مکانی استفاده نمود. در قسمت شیار دار می توان آب را از غذای خود جدا کنید و غذایی کاملا خشک و لذیذ داشته باشید. این محصول با کیفیت محضول شرکت آگرین می باشد و با کیفیت بالایی تولید شده است. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت عمده در دسترس داشته باشید.

یکی از مزایای عالی این ماهیتابه درب پیرکس با دیواره استیل به ارتفاع 5 سانتی متری است که کامل تابه را پوشانده و می تواند به مغز پخت شدن انواع مواد غذایی و دورچین شما کمک نماید. از این تابه می توانید روی اجاق گاز، داخل فر و روی زغال استفاده نموده و حتی در سفرها همراه خود ببرید.


قیمت عمده: 149000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر آشپزخانه ای باید یکی از این محصولات چدنی موجود باشد تا بتوان با استفاده از آن غذا و یا گوشت های قرمز، سفید و غیره را سرخ کرد. این محصول دارای دو صفحه پشت و رو می باشد و می توان آن را در هر مکانی استفاده نمود.

 

تابه چدنی آگرین

 

در قسمت شیار دار می توان آب را از غذای خود جدا کنید و غذایی کاملا خشک و لذیذ داشته باشید. این محصول با کیفیت محضول شرکت آگرین می باشد و با کیفیت بالایی تولید شده است. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمت عمده در دسترس داشته باشید.

 

تابه چدنی گریل

 

یکی از مزایای عالی این ماهیتابه درب پیرکس با دیواره استیل به ارتفاع 5 سانتی متری است که کامل تابه را پوشانده و می تواند به مغز پخت شدن انواع مواد غذایی و دورچین شما کمک نماید.

 

تابه گریل نالینو

 

از این تابه می توانید روی اجاق گاز، داخل فر و روی زغال استفاده نموده و حتی در سفرها همراه خود ببرید.

 

تابه چدنی گریل

 

شما فروشندگان عزیز می توانید این محصول را در دسترس خحود داشته باشید و آن را با سددهی بالایی به فروش برسانید.

 

گریل آگرین

 

این محصول با تخفیف ویژه در دسترس شما می باشد و شما می توانید از هر نظر این محصول را در فروشگاه خود به فروش برسانید

 

سینی گریل چدنی

 

لازم به ذکر است که تمامی محصولات این فروشگاه برای شما عزیزان به صورت رایگان ارسال خواهد شد و شما می توانید با فروش این محصول مشتریان خود را راضی نگه دارید.

149000 تومان

-