دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات دلوکس

دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات دلوکس

دستگاه رشته کن یکی از ابزار های مورد استفاده برای سفره آرایی می باشد که دارای سه تیغه متفاوت می باشد. کار کردن با دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات بسیار آسان می باشد و تنها کافی است آن را بر روی میز ثابت کنید و با استفاده از آن می توانید  برای ایجاد رشته های ریز، متوسط و فنری انوع میوه و سبزیجات استفاده کنید.

این محصول دارای دو عدد تیغه رشته کن و یک تیغه ورقه کن می باشد که جنس این تیغه ها از استیل ضد زنگ بوده و دارای بدنه پلاستیک با پایه های ضد لغزش می باشد. دسته دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات به صورت چرخشی می باشد. ابعاد این محصول 16.5*12*36 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 29000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


برای داشتن سفره ای زیبا و هوس برانگیز علاوه بر داشتن غذاهای خوشمزه نیاز به استفاده از تزئینات و سفره آرایی می باشد. یکی از ابزار هایی که می تواند برای سفره آرایی و تزئین مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات می باشد.

 

 خرید دستگاه رشته کن میوه دستی

 

این محصول دارای سه عدد تیغه فلزی از جنس استیل ضد زنگ بوده که هر کدام برای منظور خاصی به کار برده می شود. یکی از تیغه ها برای ورقه کردن و دوتای دیگری به منظور رشته کردن البته با ضخامت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه رشته کن برای رشته و ورقه کردن انواع میوه ها و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 قیمت رشته کن میوه و سبزیجات

 

با استفاده از این دستگاه می توانید میوه ها و سبزیجات خود را به صورت  رشته های ریز، متوسط و فنری در آورده و برای تزئین سالاد سبزیجات یا سالاد میوه مورد استفاده قرار دهید یا با استفاده از رشته های سبزیجات غذایی سالم از سبزیجات تهیه کنید.

 

 قیمت رشته کن دستی میوه و سبزیجات

 

جنس بدنه این محصول  از بهترین مواد اولیه پلاستیک بوده و دارای ابعاد 16.5*12*36 سانتی متر می باشد که به نسبت ابعاد جمع و جوری محسوب می شود. این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک بوده که کار کردن با آن بسیار آسان می باشد. نوع پایه های این دستگاه خرد کن مکشی ضد لغزش می باشد تا در حین کار کردن حرکت نکند. این محصول دارای دسته پیچ شده با امکان جدا سازی می باشد.

 

 خرید اینترنتی ذشته کن میوه دستی

 

از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت شستشوی آن اشاره کرد و با توجه به عملکرد مرغوب این دستگاه در ورقه کردن، رشته کن ضخیم و رشته کن باریک می تواند یار خانم خانه در تزئین غذا و سالاد ها باشد. با استفاده از این محصول می توانید میوه ها و سبزیجات خود رابرش های یکسان و زیبا بدهید و  برای تزیین سالاد و غذا استفاده کنید.

 

 خرید دستگاه رشته کن میوه و سبزی دستی ارزان

 

29000 تومان

-