پنکه بیمر مدل 1000

پنکه  بیمر مدل 1000

پنکه چند کاره بیمر، با ابعاد کوچک و طراحی منحصر بفرد می باشد. این محصول دارای 5 پره نرم می باشد که دارای براحتی می توانید آن به بدنه پنکه وصل کنید و از آن جدا نمائید. بدنه این پنکه از پلی اتلین بسیار مرغوب با طراحی متفاوت می باشد، یکی از ویژگی های این پنکه امکان تظیم زاویه پایه پنکه می باشد که به دلیل قابلیت تاشو بودن پایه پنکه در قسمت اتصال به کف و اتصال به پره ها می باشد. پایه این پنکه به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آنرا به لبه میز و... وصل کنید از دیگر ویژگی های پایه این پنکه امکان اتصال به دیوار و استفاده در حالت دیواری می باشد. این پنکه از نوع بدون فریم بوده و دارای قابلیت نصب و راه اندازی آسانی می باشد.


قیمت عمده: 62500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 بسیاری از افراد در محیط کار خود به دلایل مختلف دستگاه سرمایشی نداشته یا در صورت وجود وسایل سرمایشی به دلیل فاصله زیاد از هوای مطبوع محروم می باشند. پیشنهاد ما برای چنین افرادی استفاده از پنکه چند کاره بیمر می باشد که دارای طراحی زیبا و کاملا کاربردی می باشد، پنکه ای با ابعاد کوچک و توان بالا که می تواند در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. پنکه کلیپسی بیمر دارای بدنه ای از پلاستیک فشرده مقاوم به رنگ سفید می باشد.

 

 قیمت پنکه  بیمر مدل 1000

 

ابعاد کلی این پنکه 14*40*51 سانتی متر می باشد و دارای 5 پره پلاستیکی با طول هر 16 سانتی متربوده، یکی از ویژگی های اینپنکه دارا بودنن پایه ای به ارتفاع 17 سانتی متر می باشد که به صورت کلیپسی طراحی شده است. بنابراین این پنکه را می توانید براحتی بر روی لبه میز یا جاهای دیگر وصل کنید و از آن استفاده کنید. لازم بذکر می باشد که پایه این پنکه به صورتی طراحی شده که شما می توانید آن را به دیوار متصل کرده و در حالت دیواری استفاده نمائید.

 

خرید اینترنتی پنکه بیمر مدل 1000

قیمت مینی پنکه کلیپسی

 

این پنکه دارای 5 پره پلاستیکی با قابلیت جدا شدن می باشد که شما می توانید براحتی آن را جدا نموده و به همراه خود داشته باشید و در صورت نیاز آن را مونتاژ کرده و مورد استفاده قرار دهید. پایه این پنکه به گونه ای طراحی شده است که دارای قابلیت تاشو در قسمت اتصال به پره ها و قسمت اتصال به کف پنکه می باشد که استفاده از آن را راحتر کرده و قابلیت تنظیم زاویه پنکه را برای شما فراهم می آورد. این پنکه چند منظوره را می توانید به صورت رومیزی و دیواری مورد استفاده قرار دهید.

 

 خرید مینی پنکه کلیپسی

 خرید اینترنتی مینی پنکه کلیپسی

 

پنکه بیمر نمونه ای بسیار با کیفیت از مینی پنکه کلیپسی با طراحی خلاقانه و کاربردی خود  فضای کمی را اشغال می کند و عمل جابجایی هوا را به خوبی انجام می دهد. قابلیت تنظیم زاویه و وزن کم این پنکه از مهمترین ویژگی های این پنکه می باشد. از دیگر ویژگی های این پنکه می توان به نصب و راه اندازی آسان پنکه اشاره کرد. این پنکه دارای یک سیم بوده که دکمه خاموش و روشن شدن دستگاه بر روی آن تعبیه شده است.

 

قیمت پنکه  بیمر مدل 1000 

62500 تومان

-