فروش عمده درب مگنتیک توری ایرانی آسان مش سایز 180

فروش عمده درب مگنتیک توری  ایرانی آسان مش سایز 180

درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش عرض 180 ، یکی از انواع محصولات صنایع تولیدی آسان مش به عنوان یکی از یک تولید کنندگان موفق داخلی بوده و توانسته است با تولید محصولات کارآمد و با کیفیت موجب رضایت مصرف کنندگان این محصولات شود. این درب توری که از نوع مغناطیسی می باشد می تواند از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری نماید. جنس توری بکار برده شده در این محصول از نوع توری فایبر گلاس ترک با کیفیت می باشد.

این درب توری دارای کیفیت بالایی بوده و مناسب برای استفاده در آب و هوای مختلف می باشد و دارای ارتفاع 210 و عرض 180 سانتی متری بوده که به دلیل لستفاده از حالت مگنتیک در این درب توری بعد از عبور آن نیاز به بستن درب با استفاده از دست نمی باشد و به سرعت 13 مگنت بکار برده شدن در این درب توری بهم چسبیده و مانع از باز ماندن درب می شود.


قیمت عمده: 155000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 آسان مش یکی ازبند های موفق در تولید درب های مغناطیس توری و پلاستیکی می باشد که با توجه به کیفیت و کارایی بالایی که این محصولات داشته توانسته است سهم خوبی از بازار فروش این محصولات را به خود اختصاص دهد. این تولید کننده با ضمانت کردن بی قید و شرط محصولات خود به خوبی توانسته است نظر مشتریان خود را جلب نماید. محصول فوق یکی از انواع تولیدات این تولید کننده محبوب می باشد که به منظور جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 خرید درب توری مغناطیسی

 

درب توری مغناطیسی آسان مش، دارای طراحی جالب و کاربردی می باشد. این نمونه از درب توری دارای ارتفاع 210 و عرض 180 سانتی متر بوده و توری مورد استفاده در آن از نوع توری فایبر گلاس ترک بسیار با کیفیت می باشد. این درب توری دارای مراحل نصب بسیار آسان می باشد که در هنگام نصب باید یکسری نکات را رعایت کرد تا محصول به درستی نصب شود و در حین عبور و مرور از آن دچار کشیدگی و کنده شدن نشود.

 

 خرید اینترنتی درب توری آسان مش مغناطیس

 

در این محصول تعدا 13 عدد مگنت قدرتمند تعبیه شده است که دو قسمت پرده را به یکدیگر می چسباند و مانع از نفوذ حشرات به داخل می شود. باید توجه کنید که در حین نصب پرده ارتفاع به گونه ای تنظیم شود که فاصاه ای با سطح زمین نداشته باشد تا حشرات از آنجا وارد نشوند. بعد از عبور از درب لازم نمی باشد شما آنرا بادست ببندید یا مرتب کنید زیرا مگنت های بکار برده شده در طراحی این درب به سرعت وارد عمل شده و درب را می بندند.

 

 قیمت درب توری مغناطیسی آسان مش 

 

این درب توری که از توری فایبر گلاس ترک تهیه شده است دارای رنگبندی طوسی و کرم بوده و نصب آن توسط چسب به به  چهارچوب درب ها می باشد. چسب مورد نیاز برای چسباندن درب به همراه محصول ارائه می شود. این محصول ایرانی می تواند باعث جلوگیری از نفوذ حشرات موذی و از همه مهمترعبور هوای آزاد در فصول گرم سال در منزل شما بشود.

 

 بهترین درب توری مغناطیسی

 

قیبل از نصب این درب باید به این نکته توجه داشته باشید که چهارچوب درب باید به خوبی تمیز شده باشد تا هیچ گونه گرد و غباری بر روی آن نباش تا چسب به خوبی عمل کند و در هنگام نصب تا خشک شدن کامل چسب باید از چسب 5 سانتی یا پونز برای ثابت نگه داشتن درب استفاده کرد.

 

خرید بهترین درب توری مغناطیسی

155000 تومان

-