فروش عمده پفیلا ساز برقی خانگی مدل ZEN

فروش عمده پفیلا ساز برقی خانگی مدل ZEN

پاپ کورن یک میان وعده سالم و کم کالری می باشد که یک گزینه مناسب برای دورهمی ها و بخصوص برای بچه ها می باشد. دستگاه پاپ کورن ساز خانگی ZEN یکی از انواع دستگاه های پاپ کورن ساز خانگی می باشد که امکان تهیه پاپ کورن در مدت زمان کم و با سالم ترین روش پخت را برای شما فراهم می آورد.

این دستگاه که دارای طراحی ایستاده و ابعاد 26*12*14 سانتی متر یک وسیله جمع و جور و مناسب برای هر آشپزخانه ای می باشد. مکانسیم عملکرد این پفیلا ساز خانگی با استفاده از چرخش هوای گرم می باشد که بدون نیاز به کره و روغن بوده، بنابراین پاپ کورن تهیه شده با این دستگاه کاملا سالم و کم کالری می باشد.


قیمت عمده: 149000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


پفیلا یا پاپ کورن که همان ذرت بوداده می باشد، نمونه ای از یک میان وعده سالم و کم کالری و مناسب برای دورهمی ها و یک میان وعده سالم و مغذی برای کودکان می باشد. اما شاید تهیه آن به روش های سنتی گذشته مقداری وقت گیر و با زحمت همراه باشد.

 

خرید پاپ کورن ساز خانگی

 

شما می تواندی با تهیه یک دستگاه پاپ کورن ساز خانگی در مدت زمان اندکی مقادیر زیادی پاپ کورن تهیه کنید، در واقع با استفاده از این محصول می توانید یک میان وعده سالم و کم هزینه برای دورهمی های خود داشته باشید و مهمتر از همه کار با این دستگاه می باشد که بسیار آسان می باشد.

 

قیمت پاپ کورن ساز خانگی

 

ابعاد این محصول 14*12*26 سانتی متر می باشد که ابعاد جمع و جوری محسوب می شود و جنس بدنه آن در قسمت بیرونی از جنس پلاستیک BPA و مقاوم در برابر حرارت می باشد و قسمت داخلی آن از جنس آلومنیوم بوده، قسمت سری این دستگاهاز پلاستیک شفاف می باشد که امکان دیده شدن پفیلا های در حال پخت را فراهم می کند.

 

پفیلا ساز خانگی قیمت

 

طراحی این پفیلا ساز برقی خانگی به گونه ای می باشد که در قسمت زیرین آن قطعاتی تعبیه شده است که مانع لیز خوردن دستگاه بر روی سطح می شود، یک پیمانه شفاف پلاستیکی نیز برای آن در نظر گرفته شده است که جایگاه آن بر روی سر دستگاه تعبیه شده است.

 

خرید اینترنتی پاپ کورن ساز

 

نحوه عملکرد این دستگاه بر اساس سیستم گردش هوای گرم می باشد، بنابراین هنگام تهیه این پاپ کورن نیاز به اضافه کردن روغن یا کره نمی باشد، بنابراین پاپ کورن تهیه شده کاملا سالم و کم کالری بوده و حتی مناسب برای افرادی که دارای رژیم غذایی می باشند.

 

فروش پفیلا ساز خانگی برقی

 

برای تمیز کردن این دستگاه پس از استفاده باید توجه کنید مدت زمانی باید اجازه دهید تا دمای دستگاه کاهش پیدا کند و سپس با استفاده از یک دستمال مرطوب آنرا تمیز کرده، یاد آوری میکنیم که برای تمیز کردن دستگاه هرگز آنرا در آب غوطه ور نکنید.

 

 

  1. دارای دکمه روشن و خاموش با چراغ پیلوت
  2. 220 ولت و قابل اتصال به برق شهری
  3. بدون لغزش
  4. دارای پیمانه ذرت
  5. جنس بدنه داخلی آلومینیومی
  6. جنس بدنه بیرونی پلاستیک مقاوم
  7. بدون نیاز به روغن و کره
  8. سیستم گردش هوای گرم
149000 تومان

-