آبمیوه گیری اهرمی چهار فصل فلزی بیتا مدل 101

آبمیوه گیری اهرمی چهار فصل فلزی بیتا مدل 101

آبمیوه گیری اهرمی چهار فصل بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101، محصولی کاربردی با اهرمی قوی مناسب برای مناسب برای آبگیری انار، پرتقال، گریپ فروت، نارنگی و لیموشیرین و لیمو ترش می باشد. اهرم این آبمیوه گیری این امکان را فراهم میآورد تا همه اعضای خانه به راحتی از دستگاه استفاده کرده. بدنه این محصول ساخته شده از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز و ضد زنگ می باشد و قابلیت ضد زنگ دارد.

آبمیوه گیری اهرمی دستی بیتا  دارای کاسه و تفاله گیر آلومینیومی پرداخت شده و ضد زنگ می باشد. وزن این محصول حدود 7.384 کیلو گرم می باشد و ابعاد این محصول 13*26*38 سانتی متر است. نوع طراحی حجم داخلی طوریست که نسبتا بزرگ است و 50% بیشتر آب میوه را در می آورد بدون آنکه به پوست میوه فشار زیادی بیاورد.


قیمت عمده: 155000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 Metal Fruit Juicer BITA 101

آبمیوه گیری چهار فصل اهرمی بیتا، با طراحی کارآمد، بدون نیاز به آموزش خاصی امکان استفاده از این دستگاه را برای همه افراد خانواده فراهم می کند. دسته اهرمی این آبمیوه گیری دستی قدرتمند می باشد و مناسب برای آبگیری انار، پرتقال، گریپ فروت، لیمو و ... می باشد.  طراحی این آبمیوه گیری اهرمی مشابه آبمیوه گیر های دستی است و دارای یک قسمت نیم دایره ای می باشد که میوه مورد نظر را بایدبعد از برش دادن روی آن قرار داد برش داده وسپس اهرم را به سمت پایین چرخانده تا قسمت کاسه مانند روی میوه قرار گرفته و آن را به سمت آبکش مخصوص فشار دهد.

 

آبمیوه گیری اهرمی بیتا 110

آبکش این آبمیوه گیری اهرمی از جنس آلومنیوم پرداخت شده و ضد زنگ می باشد، همچنین دارای سوراخ های فراوان برای گرفتن تفاله بدون سر ریز شدن آبمیوه و دارای خروجی استیل ضد زنگ در زیر آبکش می باشد.  وزن این محصول حدود 7.384 کیلو گرم می باشد و ابعاد این محصول 13*26*38 سانتی متر است. نوع طراحی حجم داخلی طوریست که نسبتا بزرگ است و 50% بیشتر آب میوه را در می آورد بدون آنکه به پوست میوه فشار زیادی بیاورد.

  

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا

 

آبمیوه گیری اهرمی دستی بیتا دارای آبکش مخصوص آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ با سوراخهای فراوان برای گرفتن تفاله بدون سر ریز شدن آبمیوه و دارای خروجی استیل ضد زنگ در زیر آبکش می باشد. نوع طراحی حجم داخلی طوریست که نسبتا بزرگ است و 50% بیشتر آب میوه را در می آورد بدون آنکه به پوست میوه فشار زیادی بیاورد. آبکش آبمیوه گیری اهرمی دستی بیتا از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه با سوراخ های متعدد برای گرفتن تفاله ها بدون سر ریز شدن آبمیوه می باشد که دارای خروجی مخصوص زیر آبکش می باشد. ابعاد این محصول 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم می باشد. قطر محفظه آبگیری حدود 11 سانتی متر می باشد که بزرگ ترین میوه ها را نیز می توان درون آن قرار داد.

 

 آبمیوه گیری اهرمی فلزی بیتا

 

آبمیوه گیر فلزی اهرمی محصولی ساخت ایران و کاملاً دستی می باشد و بدون نیاز به برق به راحتی کار می کند. دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده ساخته شده اند و دارای کفی مخصوص قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد. دسته اهرمی این محصول بسیار پر قدرت بوده و بدون نیاز به صرف انرژی زیاد به راحتی می توانید یک آب انار یا آب میوه طبیعی و سالم تهیه کنید. قسمت آبگیری دستگاه نیز طراحی بزرگی دارد تا تمام آب میوه را بگیرد بدون آنکه به پوست میوه فشار وارد آورده و موجب تلخی آن شود.

 

سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند. برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید. تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت عرضه می شوند. حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در امر فروش می باشد.

155000 تومان

-