فروش عمده ظرف غذا دو طبقه بیرون بر لانچ باکس

فروش عمده ظرف غذا دو طبقه بیرون بر لانچ باکس

ظرف غذای بیرون بر لانچ باکس دو طبقه یکی از بهترین انواع ظرف غذا موجود در باطار لوازم خانگی می باشد که طراحی ظاهری زیبا و همچنین کاربردی بودن آن موجب محبوبیت این محصول شده است. این محصول دارای دو طبقه مجزا می باشد دو جداره می باشد که جداره داخلی از استیل اعلاء و قسمت بیرونی آن نیز از جنس پلاستیک رنگی زیبا می باشد. ما بین این دوجداره یک فضای خلاء در نظر گرفته شده است تا دمای غذا تا چندین ساعت حفظ شود.

از ویژگی های این محصول می توان به ابعاد جمع و جور و وزن کم آن اشاره کرد که جابجایی و حمل این محصول را آسان می نماید. دسته تعبیه شده برای این محصول برای حمل آسان آن می باشد. در قسمت بالایی این ظرف می توان انواع خورش و غذاهای آبدار را قرار داد و در قسمت زیرین انواع غذاهای خشک مانند برنج و سالاد. این ظرف غذای بیرون بر مناسب برای کارمندان و دانشجویان می باشد.


قیمت عمده: 39000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری یا درسی مجبور به صرف غذا در بیرون از منزل می باشند و با توجه به کیفیت پایین غذاهای فست فود ترجیح می دهند غذای تهیه شده در خانه را همراه خود داشته باشند. بنابراین نیاز به یک ظرف غذای بیرون بر در چنین شرایطی بسیار احساس می شود.

قیمت ظرف غذای بریونبر دو طبقه

ظرف غذای بیرون بر دو لایه لانچ باکس، با طراحی خاص خود توانسته است این نیاز را برآورده سازد، این محصول که دارای دو طبقه مجزا می باشذ امکان همراه داشتن یک غذای سالم را برای شما فراهم می آورد، مهمتر اینکه به دلیل تعبیه واشری مخصوص در درب آن این محصول خاصیت ضد نشت داشته و با خیال راحت می توانید انواع غذاهای آبدار را همراه خود داشته باشید.

 خرید ظرف غذای دو طبقه

این محصول به گونه ای تعبیه شده است که بین جداره داخلی و خارجی محصول یک فضای خلاء در نظر گرفته شده که مانع از سرد شدن زود هنگام غذا می شود، جداره داخلی محصول از استیل پولیش خورده و قسمت بیرونی از پلاستیک مرغوب و رنگی می باشد.

بهترین ظرف غذای بیرون بر

این ظرف غذای دوطبقه  دارای طراحی ویژه می باشد و وزن آن در حدود 253 گرم می باشد، بنابراین حمل آن بسیار راحت می باشد همچنین که یک دسته برای آن تعبیه شده که موجب حمل راحت این محصول شده.

 فروش ظرف غذای لانچ باکس

یکی از نکاتی که در طراحی این ظرف غذا در نظر گرفته شده است، تعبیه سوپاپ هوا بر روی درب آن می باشد که باعث خارج شدن هوای روی غذا می شود. واشر ضد نشت تعبیه شده در درب کیپ شوند این ظرف غذا کمک می کند تا هیچ گونه مواد غذایی از ظرف خارج نشود.

فروش اینترنتی ظرف غذای استیل دو طبقه

این محصول را علاوه بر اینکه می توانید با دست مورد شستشو قرار دهید، می توانید در داخل ماشین ظرفشویی گذاشته و مورد شستشو قرار دهید. با خرید این محصول می توانید تا سه ساعت بعد از خارج شدن از خانه امکان خوردن غذای گرم خانگی را داشته باشید.

ظرف غذای دو طبقه استیل

39000 تومان

-