فروش عمده ماساژور برقی دلفین

فروش عمده ماساژور برقی دلفین

این دستگاه می تواند برای شما عزیزان بسیار مناسب باشد و با استفاده از ان بتوانید درد های موضعی و یا خستگی های مفرط را از بدن خود بیرون کنید. ماساژ در سال های دور و نزدیک برای رفع درد و خستگی استفاده می شده و در این بازار یکی از دستگاه های ماساژور به شما عزیزان عرضه خواهد شد. شما می توانید با استفاده از این ماساژور کمر و گردن و نواحی مختلف بدن خود را ماساژ دهید و از این محصول برای رفع خستگی استفاده نمایید.

این دستگاه دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت و طراحی ارگونومیک است تا بتوانید خودتان هم به راحتی استفاده نمایید. ابعاد آن 40*13*11 سانتی متر بوده و دارای یک دکمه کشویی مخصوص برای خاموش کردن، سرعت زیاد و سرعت کم می باشد. سه سری مختلف آن به محل مخصوص پیچ شده و برای انواع ماساژ کابرد دارد. اشعه مادون قرمز نیز به ایجاد حرارت در بافت بدن، برای تسکین بیشتر عضلات مفید می باشد. در هر بار استفاده بیش از 15 دقیقه دستگاه را روشن نگه ندارید.


قیمت عمده: 89000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این دستگاه می تواند برای شما عزیزان بسیار مناسب باشد و با استفاده از ان بتوانید درد های موضعی و یا خستگی های مفرط را از بدن خود بیرون کنید. ماساژ در سال های دور و نزدیک برای رفع درد و خستگی استفاده می شده و در این بازار یکی از دستگاه های ماساژور به شما عزیزان عرضه خواهد شد.

 

اینفوگرافی ماساژور دلفینی بدن

 

شما می توانید با استفاده از این ماساژور کمر و گردن و نواحی مختلف بدن خود را ماساژ دهید و از این محصول برای رفع خستگی استفاده نمایید.

 

ماساژور برقی

 

این دستگاه دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت و طراحی ارگونومیک است تا بتوانید خودتان هم به راحتی استفاده نمایید. ابعاد آن 40*13*11 سانتی متر بوده و دارای یک دکمه کشویی مخصوص برای خاموش کردن، سرعت زیاد و سرعت کم می باشد.

 

ماساژور بدن دلفین

 

سه سری مختلف آن به محل مخصوص پیچ شده و برای انواع ماساژ کابرد دارد. اشعه مادون قرمز نیز به ایجاد حرارت در بافت بدن، برای تسکین بیشتر عضلات مفید می باشد. در هر بار استفاده بیش از 15 دقیقه دستگاه را روشن نگه ندارید.

 

ماساژور برقی دلفینی

 

با خرید این محصول می توانید به فروش این ماساژور بپردازید و با فروش این محصول می توانید به سود دهی بالایی برسید. این محصول به صورت رایگان برای شما عزیزان ارسال می گردد.

 

قیمت ماساژور دلفین

 

شما می توانید از این طریق محصول خود را سفارش دهید و به صورت رایگان در سراسر ایران دریافت نمایید. لازم به ذکر است تمامی این محصولات قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و برای شما ارسال می گردد.

 
 
 
89000 تومان

-