فروش عمده قهوه ساز دو نفره فلاویا

فروش عمده قهوه ساز دو نفره فلاویا

یکی از بهترین قهوه ساز های ترکی که می توانید آن را تهیه نمایید و به صورت عمده آن را با قیمت نازل خریداری نمایید، قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER می باشد. شما می توانید این محصول خارق العاده را با قیمت عالی درب فروشگاه خود تحویل بگیرید و با فروش ان سود خارق العاده ای به دست آورید. دو فنجان همراه با این قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER درون جعبه محصول قرار دارد که بسیار شیک و زیبا می باشد. این دستگاه با کیفیت عالی ساخته شده است و شما می توانید آن را در دست بگیرید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

می توان یک عدد پیمانه و دو عدد پیمانه قهوه ترک را همراه با مقداری آب درون مخزن قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER بریزید و دستگاه را روشن نمایید. بعد از گذشت مدت زمانی مشاهده می کنید که قهوه شما آماده می باشد و شما می توانید قهوه خود را سرو نمایید و نوش جان کنید. توری و فیلتر این دستگاه قابل شستشو می باشد و شما می توانید به سادگی آن را بشویید و برای استفاده دفعات بعدی آن را آماده کنید.


قیمت عمده: 140500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از بهترین قهوه ساز های ترکی که می توانید آن را تهیه نمایید و به صورت عمده آن را با قیمت نازل خریداری نمایید، قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER می باشد.

 

قهوه ساز

 

شما می توانید این محصول خارق العاده را با قیمت عالی درب فروشگاه خود تحویل بگیرید و با فروش ان سود خارق العاده ای به دست آورید. دو فنجان همراه با این قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER درون جعبه محصول قرار دارد که بسیار شیک و زیبا می باشد.

 

قهوه ساز جدید

 

این دستگاه با کیفیت عالی ساخته شده است و شما می توانید آن را در دست بگیرید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

 

قهوه ترک زن

 

می توان یک عدد پیمانه و دو عدد پیمانه قهوه ترک را همراه با مقداری آب درون مخزن قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER بریزید و دستگاه را روشن نمایید.

 

قهوه ساز جدید

 

بعد از گذشت مدت زمانی مشاهده می کنید که قهوه شما آماده می باشد و شما می توانید قهوه خود را سرو نمایید و نوش جان کنید.

 

قهوه ساز

 

توری و فیلتر این دستگاه قابل شستشو می باشد و شما می توانید به سادگی آن را بشویید و برای استفاده دفعات بعدی آن را آماده کنید. قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER به صورت عمده در فر.شگاه همکار باشی به فروش می رسد که می توانید آن را سفارش دهید و درب فروشگاه خود در سراسر ایران تحویل بگیرید.

 

قهوه زن

 

لازم به ذکر است که قهوه ساز دو نفره فلاویا fFLAVIA FL-1200 COFFEE MAKER قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

140500 تومان

-