سرویس پخت و پز 8 پارچه گرانیتی کاسپین رویال

سرویس پخت و پز 8 پارچه گرانیتی کاسپین رویال

یکی از ضروری ترین وسایل در هر آشپزخانه ای، ظروف پخت و پز شامل تابه و قابلمه می باشد. سرویس قابلمه و ماهیتابه 8 پارچه گرانیتی رویال کاسپین با دارا بودن 3 عدد قابلمه در سایز های  22 ،26 و 30 سانتی متری با ارتفاع مناسب و یک عدد ماهی تابه وک تک دسته به قطر دهانه 16 سانتی متر و یک کاهی تابه دو دسته با قطر دهانه 30 سانتی متری می تواند بهترین انتخاب برای آشپزخانه های شما باشد.

قابلمه های این سرویس پخت و پز گرانیتی دارای درب های پیرکس سوپاپ دار می باشند که درب قابلمه 30 سانتی را می توانید برای ماهی تابه دو دسته موجود در این سرویس استفاده کنید. جنس بدنه این سرویس پخت و پز از آلومنیوم با ضخامت مناسب می باشد که دارای روکش گرانیتی با کیفیت و مقاومی می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هنگام خرید ظروف پخت و پز توجه به زیبایی و قیمت ظروف را ملاک انتخاب خود قرار ندهید، بلکه تاثیر آن بر سلامت افراد خانه از مهمترین مواردی می باشد که در حین خرید این ظروف باید به آن توجه داشته باشید. ظروف پخت و پز گرانیتی رویال کاسپین با دارا بودن استاندارد های لازم می تواند بهترین انتخاب برای خانواده ها باشد.

 

 

این ظروف دارای بدنه ای از جنس آلومنیوم بسیار با کیفیت با ضخامت مناسب و روکش گرانیتی می باشند که علاوه بر قابلیت نچسب بودن دارای ظاهری شبیه به سنگ گرانیتی می باشد و به همین دلیل به این نوع پوشش گرانیتی گفته می شود.

 

خرید اینترنتی سرویس قابلمه گرانیتی

 

سرویس قابلمه و ماهیتابه 8 پارچه گرانیتی کاسپین رویال، دارای سه عدد قابلمه در سه سایز متفاوت می باشد، بنابراین شما برای پخت برنج، خورشت و سوپ ظروف پخت و پز کافی در اختیار خواهید داشت.

 

خرید سرویس قابلمه گرانیتی

 

این سرویس همچنین دارای دو عدد تابه در دو سایز مختلف نیز می باشد که شما می توانید برای نفت دادن و سرخ کردن مواد غذایی از آنها استفاده کنید.

 

سرویس 8 پارچه گرانیتی کاسپین

 

دسته های ظروف سرویس فوق از جنس باکالیت می باشد که در مقابل حرارات مقاوم بوده، اما به این نکته توجه داشته باشید به منظور افزایش طول عمر دسته ی ظروف از تماس مستقیم با حرارت خوددداری شود.

 

سرویس قابلمه گرانیتی

 

هر چند روکش مورد استفاده در این ظروف از کیفیت بالاتری نسبت به ظروف تفلون برخوردار می باشد، اما توجه داشته باشید که نباید با قاشق های فلزی به داخل این ظروف کشیده شود، زیرا باعث خراب شدن پوشش این ظروف می شود.

 

سرویس قابلمه گرانیتی ارزان

 

درب های قابلمه های این سرویس از نوع پیرکی سوپاپ دار می باشد که دارای زیوار استیل ضد زنگ بوده، از ضربه خورد درب ها جلوگیری شود زیرا امکان شکسته شدن آنها وجود دارد. .استاندارد بودن ظروف گرانیتی رویال کاسپین ازاهمیت فراوانی برخوردار می باشد با توجه به جنس بدنه این ظروف که از آلومنیوم می باشد تمام سطح ظرف بصورت یکنواخت داغ شود. 

 

 

 

ناموجود

-