خرید اینترنتی عمده کتری برقی دسینی

خرید اینترنتی عمده کتری برقی دسینی

ما برای خرید کتری برقی عمده به شما مشاوره رایگان داده و محصول شما را به هر آدرسی در کل ایران ارسال می نماییم.کتری برقی استیل دسینی DESSINI  ITALY Electric Kettele KD990 دارای توان 1800 وات با گنجایش مخزن 2 لیتر است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای یک پایه مخصوص است که به برق متصل شده و خود کتری کاملاً بی سیم می باشد و می توانید آن را از هر طرف با هر زاویه ای 0 تا 360 درجه روی پایه قرار داده و بچرخانید. کتری برقی DESSINI دارای سیستم محافظ بی آبی و خاموشی خودکار است که این امکان پس از به جوش آمدن آب درون کتری به صورت خودکار کتری را خاموش می نماید.
جنس بدنه کتری استیل درجه یک بوده و دارای دسته و درپوش پلاستیکی مستحکم با کیفیت است. نوع درب کتری فشاری شاسی دار لولایی بوده که به راحتی قفل شده و با فشار شاسی فقط باز می شود. چراغ نشانگر پایین کتری به منظور اعلام وضعیت خاموش و روشن بودن کتری می باشد. ولتاژ مورد نیاز برای این کتری برقی 220V ~ 50Hz می باشد و دارای استاندارد CE نیز است.


قیمت عمده: 59000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


کتری برقی دسینی مدل KD990 دارای توان 1800 وات با گنجایش مخزن 2 لیتر است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای یک پایه مخصوص است که به برق متصل شده و خود کتری کاملاً بی سیم می باشد و می توانید آن را از هر طرف با هر زاویه ای 0 تا 360 درجه روی پایه قرار داده و بچرخانید.

 

کتری برقی

 

کتری برقی DESSINI دارای سیستم محافظ بی آبی و خاموشی خودکار است که این امکان پس از به جوش آمدن آب درون کتری به صورت خودکار کتری را خاموش می نماید. جنس بدنه کتری استیل درجه یک بوده و دارای دسته و درپوش پلاستیکی مستحکم با کیفیت است. نوع درب کتری فشاری شاسی دار لولایی بوده که به راحتی قفل شده و با فشار شاسی فقط باز می شود.

 

کتری برقی دسینی

 

از دیگر ویژگی های این کتری برقی می توان به محل قرار گیری المنت در این محصول اشاره کرد که به صورت مخفی در کف کتری تعبیه شده و با سطوح مرطوب هیچ تماسی نخواهد داشت.

 

کتری برقی Dessini

 

چراغ نشانگر پایین کتری به منظور اعلام وضعیت خاموش و روشن بودن کتری می باشد. ولتاژ مورد نیاز برای این کتری برقی 220V ~ 50Hz می باشد و دارای استاندارد CE نیز است.

 

Dessini Electric Kettel

 

درون مخزن کتری 3 نشانگر میزان آب برای استفاده راحت تر دیده می شود. زیر پایه برقی محل نگهداری سیم برق طراحی شده که در مواقعی که قصد استفاده از آن را ندارید می توانید سیم را زیر پایه جمع کنید. ابعاد این کتری برقی 16*22*24 سانتی متر بوده و وزن آن 638 گرم به همراه پایه اش می باشد.

 

کتری برقی Dessini KD990

 

کشور سازنده: P.R.C

59000 تومان

-