قاب میناکاری سه بشقاب مشبک

قاب میناکاری سه بشقاب مشبک

این قاب میناکاری با طرحی بسیار زیبا و متفاوت به شما این امکان را می دهد که هدیه ای ایده آل برای عزیز خود و یا کسی که قدر دان وی هستید فراهم کنید. این هنر بسیار زیبا در قابی شکیل قرار داده شده تا از این هنر ارزشمند مراقبت نماید. این کیف ساخته شده برای این میناکاری از جنس چوب می باشد و شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مینامکاری را از این فروشگاه تهیه و خریداری نمایید.

این قاب مستطیلی از جنس چوب بوده و دارای ورقه برش کاری مشبک در داخل قاب است که سه بشقاب میناکاری به خوبی درون آن جای گرفته است. جنس بشقاب ها از مس بوده و دارای سه قطر 12، 10.5 و 9 سانتی متر می باشد. در قسمت بالایی قاب، یک قلاب برای آویزان کردن آن بر روی دیوار موجود است. این محصول زیبا، می تواند یک هدیه تبلیغاتی عالی و نفیس باشد که البته امکان درج پلاک تبلیغاتی با نام یا لوگوی شما بر روی آن امکان پذیر است.


قیمت عمده: 89000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این قاب میناکاری با طرحی بسیار زیبا و متفاوت به شما این امکان را می دهد که هدیه ای ایده آل برای عزیز خود و یا کسی که قدر دان وی هستید فراهم کنید. این هنر بسیار زیبا در قابی شکیل قرار داده شده تا از این هنر ارزشمند مراقبت نماید.

 

قاب میناکاری

 

 

این کیف ساخته شده برای این میناکاری از جنس چوب می باشد و شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مینامکاری را از این فروشگاه تهیه و خریداری نمایید.

 

قاب میناکاری

 

این قاب مستطیلی از جنس چوب بوده و دارای ورقه برش کاری مشبک در داخل قاب است که سه بشقاب میناکاری به خوبی درون آن جای گرفته است.

 

قاب بشقاب میناکاری

 

جنس بشقاب ها از مس بوده و دارای سه قطر 12، 10.5 و 9 سانتی متر می باشد.

 

قاب بشقاب مینا

 

در قسمت بالایی قاب، یک قلاب برای آویزان کردن آن بر روی دیوار موجود است. این محصول زیبا، می تواند یک هدیه تبلیغاتی عالی و نفیس باشد که البته امکان درج پلاک تبلیغاتی با نام یا لوگوی شما بر روی آن امکان پذیر است.

 

بشقاب میناکاری

 

دارای قاب چوبی زیبا با ابعاد 18*38 سانتی متر

دارای لایه چوبی مشبک بر روی قاب که بشقاب های میناکاری درون آن قرار گرفته است.

سه بشقاب میناکاری از جنس مس

بشقاب ها دارای قطر های 12، 10.5 و 9 سانتی متر

امکان سفارش به صورت عمده و تکی

یک هدیه نفیس و یا یک هدیه تبلیغاتی خاص و ارزشمند

امکان درج پلاک یا لوگوی تبلیغاتی در صورت سفارش با تعداد بالا

 

تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

89000 تومان

-