فروش عمده تندیس گلدان میناکاری طرح محراب با باکس پلکسی

فروش عمده تندیس گلدان میناکاری طرح محراب با باکس پلکسی

صنایع دستی نشان دهنده ذوق، سلیقه و اندیشه هنری سازنده آن را دارا می باشند، هنر میناکاری اصفهان نیز بیانگر ذوق و اندیشه هنری بالای هنرمندان میناکار اصفهانی می باشند، نمونه ای از این محصولات تندیس میناکاری شده طرح محراب می باشد که دارای یک گلدان میناکاری به ارتفاع 7.5 سانتی متر می باشد.

این تندیس زیبا که تلفیقی از هنر چوب و میناکاری می باشد به دست هنرمندان اصفهانی ساخته شده است که در یک جعیه پلکسی گلس قرار داده شده تا زیبایی این اثر ارزش مند بیش از پیش به چشم بیاید. این محصول می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی باشد.


قیمت عمده: 69000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از رازهای ماندگاری صنایع دستی در عصر تکنولوژی کاربردی کردن آنها می باشد که این مسئله نیاز به درک علمی و هنری هنرمند دارد. به عنوان مثال تندیس میناکاری طرح محراب نمونه ای از این تطابق هنر و مدرنیته می باشد.

 

خرید تندیس میناکاری اصفهان

 

این تندیس زیبا که به دست هنرمندان میناکار اصفهان ساخته شده است می تواند یک هدیه زیبا و شچم نواز محسوب شود، بخصوص در سازمان ها که نیاز به هدیه تبلیغاتی دارند استفاده از این تندیس زیبا، امکان درج لوگو و پلاک تبلیغاتی را برای آنها فراهم می آورد.

 

قیمت تندیس میناکاری

 

گلدان بکار برده شده در اینتندیس زیبا دارای ارتفاع 7.5 سانتی متر می باشد و این گلدان میناکاری از جنس مس می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانیبه زیبایی طراحی و تولید شده است. وزن این گلدان 383 گرم می باشد.

 

خرید اینترنتی تندیس گلدان میناکاری

 

از مهمترین ویژگی های این محصول میتوان ه نحوه طراحی پایه چوبی آن اشاره کرد که به شکل محراب می باشد و امکان قرار گرفتن گلدان در میانه تندیس را فراهم کرده است، همچنین پایه این تندیس امکان درج لوگو و پلاک تبلیغاتی را نیز دارا می باشد. این محصول را می توانید به تعداد انبوه سفارش دهید.

 

تندیس میناکاری اصفهان قیمت

 

تندیس فوق که به صورت تلفیقی می باشد، در درون یک باکس پلکسی گلس قرار داده شده است که نشان از توجه هنرمندان اصفهانی به گزینه بسته بندی مناسب در کاربردی کردن و ارزش هنری محصو را نشان می دهد. ابعاد پلکسی شفاف 7*13.5*32 سانتی متر می باشد. به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

 

 

هنرمندان میناکار اصفهانی توانسته اند در بازار رقابتی صنایع دستی با به روز نگه داشتن خود و استفاده از علم و هنر در کنار یکدیگز دست به تولید محصولاتی کاملا کاربردی بزنند که به دلیل کاربرد در زندگی روزانه باعث رونق فروش صنایع دستی بشود.

 

69000 تومان

-